Спортсмени Одеської області завоювали 8 медалей на відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Чорне море», який відбувся в Одесі 15-16 серпня (фото: Переможець турніру Василь МИХАЙЛОВ).

ЗАГАЛЬНІ ПІДСУМКИ

Борці регіону завоювали 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових медалей. В турнірі взяли участь 90 борців із 17 регіонів, зокрема найсильніші представники збірної України.

ЧЕМПІОНИ

Переможцем турніру став кандидат на участь в Олімпійських іграх Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК). У фіналі змагань в категорії «до 79 кг» він здолав Мухамеда Алієва (Харківська обл.) з рахунком 12:1. В цій же категорії Василь, нагадаємо, став бронзовим призером чемпіонату Європи нинішнього року, але основною для нього є олімпійська категорія – «до 74 кг».

black sea 2020 02

black sea 2020 07

Ще одну золоту медаль для Одещини завоював Магамед ЗАКАРІЄВ (тренер – Костянтин СТАНКОВ), який у фіналі в категорії «до 97 кг» взяв верх над киянином Богданом Грицаєм з рахунком 6:2.

СРІБНИЙ ПРИЗЕР

У фіналі змагань в категорії «до 74 кг» Руслан АХМЕТХАНОВ завоював «срібло», програвши 2-му номеру збірної України Денису Павлову (Київська обл.). На шляху у фінал Руслан переграв спортсменів з Харкова та Львова.

СЕНСАЦІЯ ВІД ЮНОГО БОРЦЯ

Відзначимо досягнення 18-річного Віктора ТАШОГЛО (тренери - Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЕТКОВ) із Кам’янки. У втішному раунді в категорії «до 65 кг» він сенсаційно взяв верх над бронзовим призером Європейських ігор Гором Оганессяном. Основний час сутички завершився всуху – 0:0, але перевага, за технічною оцінкою, була віддана спортсмену з Одещини. В поєдинку за «бронзу» Віктор в напруженому поєдинку переміг Нарека Погосяна з Київщини з рахунком 6:4. Нагадаємо, що в минулому році він став бронзовим призером чемпіонату світу серед кадетів

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ

Також бронзовими призерами стали ще чотири спортсмени Одеської області: Шаміль ЗАКАРІЄВ, Артем ГУЛЬКО (обидва – категорія «до 86 кг»), Сергій ТЕРЗІ (до 57 кг) та Володимир БУРУКОВ (до 61 кг).

Відкритий Всеукраїнський турнір «Чорне море» став першим змаганням з вільної боротьби, яке відбулося в Україні після карантину.