Одеські команди завоювали золоту та срібну медалі у фіналі української Суперліги з баскетболу 3х3, який відбувся на стадіоні «Динамо».

Чемпіоном України стала чоловіча команда «Одеса» у складі Романа НОВІКОВА, Антона Давидюка, Антона МУСІЄНКА та Дениса НОСКОВА, яка у фіналі перемогли NMSK (Новомосковськ) – 17:13. Причому Носков був визнаний MVP турніру. На шляху до фіналу одесити у напруженій боротьбі спочатку обіграли першу збірну України (16:15), а потім молодіжну (21:19). На першому етапі 12 команд були розділені на 4 групи.

UkrChamp 3x3 09

UkrChamp 3x3 02

Одеська жіноча команда «Інтерхім» стала срібним призером змагань, програвши «Київ-Баскету» - 6:21. У складі одеського колективу – Анна СУГАК, Світлана КОЛІБАБЧУК, Євгенія СІВАКОВА та Наталія БУЛАВИЦЬКА. У півфіналі одеситки здолали збірну України (U-18) з рахунком 14:12, до цього вигравши два матчі в групі. У складі збірної України бронзовою призеркою стала баскетболістка одеського БК «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака» Єлизавета МІТІНА. Всього у жіночих змаганнях взяли участь 8 команд.

UkrChamp 3x3 05

У грі баскетболістка одеської команди "Інтерхім" Світлана КОЛІБАБЧУК, яка стала срібним призером Суперліги з баскетболу 3х3.

UkrChamp 3x3 08

У грі баскетболістка одеського БК "Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака"Єлизавета МІТІНА, яка стала бронзовим призером Суперліги з баскетболу 3х3 у складі збірної України

Як стало відомо, через поширення коронавірусу ФІБА скасувала всі змагання збірних з баскетболу 3х3 поточного року, зокрема чемпіонати Європи (у вересні) серед жіночих та чоловічих команд у всіх вікових категоріях, де мали виступити і одеські спортсмени