Вихованкa одеської обласної ДЮСШ Олена САЛІМОВСЬКА (на фото перша зліва) завоювала дві медалі в чемпіонаті Нідерландів (11-15 років) з артистичного плавання, який відбувся в Гаазі.

ГОЛЛАНДСЬКИЙ ВРОЖАЙ САЛІМОВСЬКОЇ

12-річна Олена САЛІМОВСЬКА (тренери – Катерина ПІДГУРСЬКА, Віра ГОЛУБОВА) стала срібною призеркою у змаганнях в соло (126,2653) і завоювала бронзову медаль в обов’язковій програмі, програвши переможниці трохи менше 0,16 бали (60,4320 проти 60,5869).

Це вже не перші нагороди Олени на змаганнях в Нідерландах. У квітні вона стала переможницею турніру в Утрехті, вигравши змагання одиночниць в обов’язковій програмі в категорії «12 років і молодше» (57,944 бали)