Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 4 медалі (1 золоту, 3 срібних) на двох міжнародних турнірів, які відбулися у Німеччині і Чехії наприкінці минулого тижня. (на фото: Ірина ПІДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ)

ПІДСУМКИ

На турнірі в Оломоуці «27-th Pavel Roman Memorial 2022» (11-13 листопада) одеські спортсмени завоювали дві срібні медалі в танцях. Дует Ірина ПОДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНИЩЕНКО) - у змаганнях серед юніорів, а Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) - в категорії «Advanced Novice».

На змаганнях «Christmas Cup», які відбулися 11-12 лютого в німецькому Бремерхафені, Михайло ІВАНЧЕНКО переміг в категорії «Advance Novice», його сестра Єлизавета ІВАНЧЕНКО (у обох спортсменів: тренер - Олена ВОРОПАЄВА, хореограф - Юрій ВДОВИЧЕНКО), стала срібною призерки в категорії «U10».

ДВІ ТАНЦЮВАЛЬНІ НАГОРОДИ

У змаганнях юніорів найкраща на сьогодні одеська пара Ірина ПІДГАЙНА (24.09.2008) / Артем КОВАЛЬ (26.08.2004) за сумою ритмічного і довільного танців встановили свій особистий рекорд, набравши 148,56 бали (60,84+87,72). В обох видах одесити показали другий результат, програвши 6 балів парі Ангеліна Кудрявцева/ Ілля Каранкевич (Кіпр). Бронзових призерів Карлу Марію Карл/ Kaй Хофрайтер із Німеччини - вони випередили лише на 3,31 бали. Всього у змаганнях брали участь 13 дуетів із 9-ти європейських країн.

Це перша спільна нагорода дуету на міжнародному рівні. Як повідомив сайт skateukraine.org, в цьому сезоні Ірина з Артемом виступали на двох турнірах, які входять в календар міжнародного союзу ковзанярів, показавши такі результати: «ISU JGP Baltic Cup» в Гданську (5-8 жовтня, 4-е місце – 144,44), «ISU JGP Czech Skate» в Остраві (31 серпня – 2 вересня, 7-е місце – 137,71).

Olomouz 01

13 листопада. Оломоуць. На турнірі «27-th Pavel Roman Memorial 2022» дует Ірина ПОДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ став срібним призером

У змаганнях в категорії «Advanced Novice» Тетяна БЄЛОДОНОВА (06.03.2011)/ Іван КАЧУР (15.05.2007) на своєму першому турнірі в такому складі набрали 95,22 бали за сумою двох обов’язкових (в цій віковій категорії це вестмінстерський вальс і аргентинське танго) довільної програм. Одесити перемогли в двох видах, але в танго посіли лише 6-е місце.

В цій же категорії пара Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) посіла 6-е місце (84,45).

Olomouz 01

13 листопада. Оломоуць. Срібні призери турніру «27-th Pavel Roman Memorial 2022» дует Тетяна БЄЛОДОНОВА/ Іван КАЧУР з тренером Альоною КАЛАМУРЗОЮ

Олена ОНИЩЕНКО, тренерка СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання:

- У змаганнях серед юніорів Ірина ПІДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ виступали по 4-му рівню складності. Відкатали дуже емоційно, особливо довільну програму. Виклалися на всі 100%.

Тетяна БЄЛОДОНОВА, срібна призерка «Pavel Roman Memorial 2022»:

- Коли наш тренер Альона Каламурза (в січні-лютому) ставила програму під «Пісню Землі» Майкла Джексона, де є таки рядки «…що ми зробили зі світом… закривавлена земля…… чому гинуть діти… тварини.. земля у вогні», ми ще не розуміли, що прохання миру буде таким актуальним… Тепер кожне слово цієї пісні дуже актуальне для нашої країни і, впавши на обов’язковій програмі і злетівши з першого місця на 6-е, ми були дуже засмучені, та в довільному танці, розуміючи, що кожна, навіть маленька перемога, важлива для нашої країни, ми зібрались і передали емоції і технічно набрали найвищий бал в своїй категорії, це було чуттєво і хвилююче (instagram.com/tetiana_icedance).

ДВІ МЕДАЛІ В СІМ'Ю

На змаганнях в Німеччині Михайло ІВАНЧЕНКО став переможцем з результатом 81,40 бали за сумою двох програм, його сестра Єлизавета ІВАНЧЕНКО, яка виступала на дві категорії старшій за свій вік, завоювала срібло, набравши 24,92 бали.

Olomouz 01

Олена ВОРОПАЄВА, тренер СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання:

- Обом спортсменам буквально за тиждень до старту були поставлені нові програми в режимі онлайн. Так само велася тренерська робота та робота з хореографом, що дуже ускладнювало процес підготовки спортсменів.

НАСТУПНІ СТАРТИ

Цього тижня вболіваємо за 16-річного Вадима НОВІКОВА (тренер – Ірина КЛАНЦАТ), який виступить у змаганнях серед юніорів на турнірі «Skate Celje» (Целє, Словенія) – 18-20 листопада. Як ми повідомляли, нещодавно Вадим завоював першу медаль цього сезону – «золото» у змаганнях юніорів на «Tirnavia Ice Cup» в словацькій Трнаві (28-30 жовтня), набравши 173,22 бали.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live