«Фінал чотирьох» Кубка України-2020 з гандболу серед чоловічих команд відбудеться 5-6 вересня на новій арені у селі Маяки . Серед претендентів на трофей ГК «Одеса».

Будівництво нової арени стала одним з низки проєктів із розвитку спортивної інфраструктури, що були реалізовані за участі президента Федерації гандболу Одеської області Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО.

В інтерв’ю пресслужбі ФГУ він розповів про новий спорткомплекс у Маяках, а також зазначив, що найближчими роками позиції Одеси як центру ігрових видів спорту можуть стати ще більш міцними.

НОВА АРЕНА

- Новий спортивний комплекс був побудований за сприяння облдержадміністрації, - відзначив Сергій Рафаїлович. – Розміри ігрового зала 25х50 м, висота – 12 метрів, є трибуни, освітлення 1000 люкс, звук, інтернет. Все зроблено згідно європейських стандартів, адже команда «Одеса» другий рік поспіль гратиме у єврокубках, і цього сезону ми будемо проводити домашні матчі Європейського кубка арені у Маяках. За вимогами ЄГФ арена має бути розташована на відстані до 50 кілометрів від аеропорту. У нас відстань – 29 кілометрів і є хороша дорога.

- Будівництво спорткомплексу у Маяках було вашою ідеєю. Як вона з’явилась?

- Я проїжджав повз і побачив, що ремонтується школа. Зустрів знайомого виконроба Ігоря Діденка, до речі, колишнього воротаря «Портовика». Замість ремонту старого маленького спортзалу школи я запропонував побудувати новий, великий. Для цього була потрібна згода влади. Ми зайнялися цим питанням і отримали підтримку облдержадміністрації та облради. Тепер маємо результат – шикарний спортивний комплекс. Він вже повністю готовий прийняти свої перші змагання – «Фінал чотирьох» Кубку України.

При чому це багатоцільова арена: окрім ігрової зали вона також має залу боксу, боротьби, також є зала для фітнесу, зроблені душові, роздягальні, медична кімната - все як і має бути.

Mayaki 1

РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ

- Арена у Маяках це не перша спортивна споруда, що за вашої участі з’явилась в Одеській області. Які ще роботи були проведені за останні роки?

- Ми намагаємось максимально підняти гандбол і для цього потрібна інфраструктура. Дуже приємно, що нам йдуть на зустріч, допомагають. Побудований стандартний спортивний комплекс у Роздільній, з’явився комплекс у Крижанівці. Він приватний, але ми також допомагали, щоб його будівництво було завершене. Є комплекс Обленерго також побудований за нашою ініціативою.

Минулого тижня у міському виконавчому комітеті Одеси відбулась презентація ідеї нового спортивного комплексу на 3000 глядачів. Цю ідею я упродовж багатьох років висловлював міській владі і тепер вони підтримали нас разом із баскетболістами та волейболістами. Гадаю вже за 2-3 роки ми будемо мати сучасну арену, до речі біля нового аеропорту. Одеса посилить свої позиції як центр ігрових видів спорту.

«ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ»

- Чому для Одеської області важливо провести «Фінал чотирьох» Кубку України з гандболу?

- Передусім, для популяризації. Команди Одеської області грають у чемпіонатах України серед дорослих та юніорів, маємо сильний пляжний гандбол. Важливі й інші ігрові види спорту, адже Міністерство молоді та спорту України визначило їх пріоритетними олімпійськими видами. Нам потрібно відновлювати свої традиції, тим більш, що у нас є тренери, які можуть передати досвід.

«ОДЕСА»: НОВИЙ СЕЗОН

- Продовжується підготовка команд до нового гандбольного сезону. Які завдання будуть поставлені перед гандбольним клубом «Одеса»?

- На жаль, із відомих причин, зараз у команд мало або взагалі немає ігрової практики. Але ми плануємо участь у турнірі пам’яті Бориса Бєлікова та Івана Соболевського в Запоріжжі, також проведемо контрольні матчі із «Портовиком». Ставимо перед «Одесою» задачу увійти до числа призерів Кубка України та бути серед медалістів у Суперлізі.

Mayaki 2

"Фінал чотирьох" Кубку України-2020

Маяки (Одеська область). Вул. Преображенська, 69-а

5 вересня

15.00 «Донбас» - «Одеса» 

Церемонія відкриття

17.30 «Мотор» - «Карпати»

6 вересня

14.00 Матч за третє місце 

16.30 Фінал

Церемонія нагородження та закриття

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту ФГУ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live