Кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Владлен КОЗЛЮК став переможцем чемпіонату України серед молоді з греко-римської боротьби. Змагання відбулися в Ужгороді 11-12 вересня.

«ЗОЛОТИЙ ПОЄДИНОК»

У фіналі категорії «до 97 кг» Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ) впевнено розібрався з Андрієм Дегтярьовим із Запоріжжя. Неодноразовий призер молодіжного чемпіонату Європи вже на перших секундах заробив першій бал, коли суперник, не витримавши тиску, опинився за межами килима. Після першої хвилини сутички одесит, провівши серію атакуючих дій, лідирував 5:0. За 1.13 до кінця Владлен довів свою перевагу до 6-ти балів, але в цей же час пошкодив ребро - на килим був викликаний лікар. Тим не менш, сутичка продовжилася, і за 13 секунд до ії завершення, піймавши суперника на контратаці, одесит поклав суперника на лопатки – чиста перемога.

Kozliuk Moiseev Ukr

В цій же категорії 5-е місце посів ще один представник збірної Одеської області Богдан ТИХОМИР. Також п'ятими стали Дмитро ПЄНКОВ («до 87 кг») та Сергій ВЄЛЄВ («до 130 кг»).

ОЛІМПІЙСЬКІ ПЛАНИ

Нагадаємо, що Владлен КОЗЛЮК мав в березні боротися за олімпійську ліцензію на турнірі в Будапешті, але, як відомо, змагання були скасовані через коронавірус. Саме одеський борець і залишається кандидатом від України на участь в Олімпійських іграх в категорії «до 97 кг».

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live