Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на національних змаганнях з греко-римської боротьби.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

На молодіжному чемпіонаті України, який відбувся в Запоріжжі 19-21 січня, борці Одеської області завоювали одну бронзову медаль. На третю сходинку у категорії «до 130 кг» піднявся Сергій ВЄЛЄВ (тренери – Ігор МОЇСЕЄВ, Руслан АЛМАНОВ). Упродовж турніру він взяв верх над Владиславом Коваленком з Харкова (5:0), але програв ще одному харків’янину – Михайлу Вишневецькому (1:3), який у підсумку і став чемпіоном України. У втішному раунді Сергій ВЄЛЄВ здолав Кирила Почтовика з Дніпра (5:0) і Святослава Калашникова з Луганської області (3:0).

Velev bronze

ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР

turnir Zmenko 02Юні вихованці обласної ДЮСШ боротьби завоювали 4 медалі (1 золоту, 1 срібну і 2 бронзові) на юнацькому турнірі пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава ЖМЕНЬКА (U15, U17). Турнір відбувся в Харкові 22-23 січня за участю спортсменів Грузії, Ізраїлю, Естонії і Молдови, серед яких були переможці і призери и першості Європи 2021 року.

Як відзначив тренер обласної ДЮСШ Віктор СИНЯВСЬКИЙ, юні одеські борці показали високий рівень конкуренції і бійцівських якостей.

Переможцем турніру став в категорії «до 75 кг» Іван ЯНКОВСЬКИЙ, срібну медаль завоював Дмитро КУРИЛЮК (до 92 кг), а бронза в активі Германа БЕСАРАБА (до 38 кг) і Івана БУРЛАЧЕНКА (до 55 кг).

turnir Zmenko 01

ВЛАДЛЕН КОЗЛЮК

Найсильніший одеський борець-класик 24-річний Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), який в грудні вперше став чемпіоном України, зараз знаходиться на тренувальному зборі збірної України, який передує міжнародному турніру в Хорватії (29-31 січня).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live