Вихованці КДЮСШ №13 завоювали 4 бронзові медалі на змаганнях Дитячої ліги Миронюка, які відбулися в Черкасах (на фото: Бронзові призерки Аліна ДЕНИСОВА, Анна СУВОРОВА та тренер Олександр ВАСЮТІН).

У віковій категорії «U-12» медалі завоювали Аліна ДЕНИСОВА, Анна СУВОРОВА, Микита ОБУХОВ серед спортсменів 10-ти років та молодше – Oлеся ЧУГУНОВА, причому Аліна, Микита та Олеся програли у півфіналах лише майбутніх чемпіонам змагань.

«Враховуючи те, що через коронавірус, а точніше карантин, ми майже півроку не тренувалися, для початку сезону виступ можна оцінити як нормальний», - відзначив тренер КДЮСШ №13 Олександр ВАСЮТІН.

Також готував спортсменів до змагань Микита СТОЛБУНОВ.