Одеський борець вільного стилю Магамед ЗАКАРІЄВ став бронзовим призером чемпіонату світу, який триває в столиці Норвегії Осло. Для нього це перша нагорода такого рангу (Фото uww.org: 5 жовтня. Осло. Магамед ЗАКАРІЄВ - другий справа - бронзовий призер чемпіонату світу)

ШЛЯХ ДО МЕДАЛІ

В категорії «до 97 кг» 24-річний Магамед ЗАКАРІЄВ (тренери – Костянтин СТАНКОВ, Анзор МАЛЬЦАГОВ) в поєдинку за 3-е місце взяв верх над срібним призером Європейських ігор-2019 Александром Гуштином з Білорусі - 9:3. Ця нагорода стада першою для збірної України на чемпіонаті світу-2021 з боротьби.

В 1/8 фіналу Магамеда переміг представника Коста Рики Максвела Лейсі Гаріту (10:3), в 1/4 фіналу – віцечемпіона Європи-2021 Сулеймана Караденіза з Туреччини (6:3) і лише в півфіналі його зупинив дворазовий олімпійський чемпіон Абдулрашиду Садулаєву з РФБ, який в підсумку і став переможцем цього чемпіонату світу.

«Для Закарієва - це дебютний дорослий чемпіонат світу в кар'єрі. Він також здобував нагороди на світовій першості серед юніорів, але у пляжній боротьбі», повідомляє «Суспільне. Спорт».

Для України - сьома в історії бронза саме у ваговій категорії до 97-и кг на чемпіонатах світу.

Zakariev World 07

Zakariev World 03

ОЛІМПІЙСЬКА СПРОБА

Навесні цього року Магамед ЗАКАРІЄВ завдяки успішному виступу на чемпіонаті України, де він став першим, та Київському міжнародному турнірі, де завоював бронзову медаль, завоював прав виступити на європейській кваліфікації на Олімпійські ігри. На жаль, в Будапешті він програв вже в першому колі - Ахмеду Батаєву з Болгарії.