В Палаці спорту за підтримки відділення НОК України в Одеській області відбувся відкритий Кубок обласної організації ФСТ «Спартак» з фігурного катання на ковзанах, присвячений 85-річниці цього спортивного товариства. В рамках цих змагань відбувся і регіональний чемпіонат (на фото: Переможниця змагань Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО).

УЧАСНИКИ ТА НАГОРОДИ

Змагання проходили в одиночному катанні серед юнаків та дівчат в 10-ти вікових категоріях і серед танцювальних пар в 3-х вікових категоріях.

За нагороди боролися 132 фігуриста, з яких 102 дівчата.

Всі переможці та призери змагань, окрім грамот та медалей, були нагороджені подарунками від відділення НОК України в Одеській області, а переможці в категорії «кандидати в майстри спорту України» також отримали книжки-фоліанти «Фігурне катання», які були випущені НОК України.

spartak site 33

spartak site 45

spartak site 50

spartak site 51

КОМЕНТАРІ

Олена ОНИЩЕНКО, головний суддя змагань, завуч і тренер СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання:

- Змагання показали, що чимало спортсмени ще «сирі», адже льодова арена палацу спорту відкрилася тільки у вересні. Нагадаю, що близько трьох місяців через карантин спортсмени взагалі не стояли на льоду. Тим не менш, що всі встигли поставити нові програми. У листопаді у нас всеукраїнські змагання юних фігуристів і, сподіваюся, вихованці «Крижинки» наберуть необхідні кондиції.

- Які цілі на цей сезон у одеських спортсменів?

- Грандіозні. У нас є перспективна танцювальна пара Ліка Бондар/ Артем Коваль – націлюємося на виграш чемпіонату України серед юніорів. Чекаємо гарних результатів і від одиночників – від Іларії Афанасьєвої, Вадима Новікова. Взагалі головні національні старти сезону такі: всеукраїнські змагання юних фігуристів, перший етап якого відбудеться в Одесі з 11 по 14 листопада, чемпіонат України у грудні, а також юніорський чемпіонат України у лютому.

Наталія ТЮТЮННИК, директор СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання:

- Наталіє, хто із спортсменів привернув вашу увагу за підсумками змагань?

- Назву, передусім, Вадима Новікова (КМС). Він виступив, як і зазвичай, чудово. Варто відзначити Лізу Іванченко, Олену Хорсуненко, Анастасію Васильченко, Ксенію Касперевич. Гарно виглядали дівчата 2009-2010 року народження. Тобто ті, хто їздив на збори і мав належну тренувальну практику. Діти, у яких такої можливості не було, виглядали слабкішими, зокрема, в ковзанні. Зазначу, що в змаганнях не брали участі переможці юнацького чемпіонату України в спортивних танцях на льоду Ліка Бондар та Артем Коваль (тренер - Олена Онищенко), які зараз готуються з новою юніорською програмою до чемпіонатів України. На цей дует ми покладаємо великі надії і стараємося виділити танцюристам достатньо додаткового тренувального часу. Ліка та Артем наразі в чудовій фізичній формі, і ми очікуємо від них нових перемог (https://ufsf.com.ua/

ФСТ «Спартак» висловлює подяку керівництву СДЮШОР «Крижинка» та НОК України в Одеській області за сприяння в проведенні змагань.

Кубок ФСТ «Спартак». Чемпіонат Одеської області. День 2.

Одиночне катання (кандидати в майстри спорту України).

ФОТОРЕПОРТАЖ

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live