Збірна Одеської області здобула перемогу в загальнокомандному заліку, завоювавши 4 медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби, який відбувся в Харкові 20-21 січня (фото: Збірна Одеської області з трофеєм за перемогу).

ЧЕМПІОНИ

Чемпіонами стали Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК), який є кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020, в категорії «до 79 кг», і Магамед ЗАКАРІЄВ (тренер – Костянтин СТАНКОВ, Анзор МАЛЬЦАГОВ) – в категорії «до 97 кг».

Василь МИХАЙЛОВ всіх своїх суперників переміг достроково: почергово Петра Литвенюка (Одеська), Вадима Караваєва (Донецька), Вадима Куриленка (Київська), Євгенія Дубового (Львівська) і в фіналі – Вячеслава Копотя (Запорізька), завершивши сутичку красивим перекатом.

UkrChamp 2021 01

21 січня. Харків. Зліва направо: бронзовий призер чемпіонату України Семен РАДУЛОВ, тренер Андрій ПАНАІТОВ, чемпіон України Василь МИХАЙЛОВ

UkrChamp 2021 06

21 січня. Харків. На вищій сходинці - чемпіон України Василь МИХАЙЛОВ, на передньому плані тренер Андрій ПАНАІТОВ (перший справа)

Магамед ЗАКАРІЄВ свою перемогу, до речі, в олімпійській категорії, вирвав на останніх секундах фінального поєдинку з Муразі Мчедлідзе. Фінальний поєдинок вийшов дуже напруженим та емоційним. Так на останній хвилині одесит лідирував 4:3, після чого суперник пішов в атаку. Судді довго - майже 6 хвилин - переглядали відеозапис і в підсумку за 5,6 секунди до завершення вперед вийшов суперник – 5:4, але і цього часу вистачило Магамеду зробити кидок, за який йому було присуджено два очки. 6:5 – важка і дуже важлива перемога Магамеда ЗАКАРІЄВА. Ставши чемпіоном України в олімпійській категорії, він отримав певні шанси взяти участь у відборі на Олімпійські ігри-2020.

На шляху до фіналу Магамед достроково переміг Олександра Мацюка (Полтавська) і Олександра Гребенюка (Хмельницька), а в півфіналі Василя Сову (Київська) – з рахунком 9:3.

UkrChamp 2021 07

21 січня. Харків. На вищій сходинці - чемпіон України Магамед ЗАКАРІЄВ, на передньому плані - його тренер Костянтин СТАНКОВ (перший справа) 

ПРИЗЕРИ

Бронзові медалі завоювали Семен РАДУЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ) – в категорії «до 74 кг», а Володимир БУРУКОВ (тренер – Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЄТКОВ) – до 61 кг. Свої перемоги в медальних поєдинках вони здобули достроково: Семен – над своїм земляком Алі ЗАКАРІЄВИМ, а Володимир – над Микитою Савченком (Донецька).

Відзначимо, що Семен в чвертьфіналі олімпійської категорії мінімально програв майбутньому чемпіону – Денису Павлову (Київська) – 0:1.

UkrChamp 2021 04

21 січня. Харків. На п'єдесталі - бронзовий призер чемпіонату України Володимир БУРУКОВ (першій справа) 

UkrChamp 2021 05

21 січня. Харків. На п'єдесталі - бронзовий призер чемпіонату України Семен РАДУЛОВ (другий справа)  

НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ

Нагадаємо, що європейський відбір відбудеться вже 18-21 березня в Будапешті.

До цього відбудеться ще два топових турніри з вільної боротьби: XXIV міжнародні змагання в Києві, присвячені видатний українським борцям і тренерам (26-28 лютого), а також «Маттео Пеліконе» в Римі (4-7 березня).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live