Спортсмени Одеської області успішно стартували на чемпіонаті Європи з боротьби: Семен РАДУЛОВ посів 5-е місце, а Василь МИХАЙЛОВ побореться за «бронзу».

РАДУЛОВ

У змаганнях з вільної боротьби в категорії «до 70» Семен РАДУЛОВ програв в поєдинку за 3-е місце Магемураду Гаджиєву з Польщі (0:6). До цього в кваліфікації він здолав Георге Колієва із Білорусії з рахунком 10:3, далі поступився майбутньому чемпіону Європи Мустафi Кайа з Туреччини (4:9). У втішному раунді одеський борець обіграв Євгенія Волкова із Румунії (10:2), здобувши право поборотися за «бронзу»

МИХАЙЛОВ

В олімпійській категорії «до 74 кг» Василь МИХАЙЛОВ розгромив в 1/8 фіналу словакa Якуба Сікору (12:1), в чвертьфіналі взяв верх над Азаматом Нуріковим з Білорусії (5:3). Представник Одеської області був близький до того, щоб потрапити у фінал, але в упорному поєдинку поступився Земліхану Хаджиєву (Франція) – 2:4. Суперник у поєдинку за «бронзу» стане відомий після завершення втішного раунду. Ним може стати одним з трьох борців – Автанділ Кечадзе (Грузія), Сімон Марчл (Австрія), або естонець Аймар Андрусе.

Медальна сутичка відбудеться у середу у вечірній сесії, яка розпочнеться о 18.00.

БУРУКОВ

В категорії «до 61кг» Володимир БУРУКОВ в першій ж сутичці програв Арсену Арутюняну (8:14), який потім вийшов у фінал. Тож тепер у втішному раунді він сперечатиметься з турком Ресепом Топалом за право виступити у «бронзовому» фіналі.

Нагадаємо, що спортсмени тренуються у Георгія ЯБАНЖИ та Андрія ПАНАІТОВА та представляють райони Одеської області: Володимир БУРУКОВ – село Городнє Болградського району, Василь МИХАЙЛОВ - Тарутино, Семен РАДУЛОВ - село Олександрівка, також Болградського району.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

У змаганнях чемпіонату Європи з греко-римської боротьбі (категорія «до 97 кг») виступатиме чемпіон України 2019 року одесит Микола КРИСОВ (тренер – Олег СИМОЧКІН). Він боротиметься 13-14 квітня.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Прямі трансляції: https://unitedworldwrestling.org/event/european-championships-6

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live