Одеський борець Василь МИХАЙЛОВ, який є кандидатом на участь в Олімпійських іграх, прокоментував в інтерв’ю сайту Асоціації спортивної боротьби України свій виступ на індивідуальному Кубку світу. Нагадаємо, в Белграді він став бронзовим призером.

– Василю, чи все вдалося виконати, що задумував?

– Звичайно, ні. Дуже хотілося поборотися у фіналі за «золото». Однак в півфіналі проти турка Мухаммета Котаноглу припустився помилки, пропустив прийом, віддав чотири бали і просто не встиг наздогнати. Рахунок зрівняв, але якихось секунд, для того щоб вийти вперед, як завжди, не вистачило. Програв з рахунком 4:4. Так буває.

– Не вистачило часу?

– Чесно кажучи, весь другий період я атакував і активно йшов вперед. Суперник захищався, відступав і уникав боротьби. Були всі підстави дати йому попередження за пасивність. На жаль, судді не звернули на це увагу. Але, як-то кажуть – після бою кулаками не машуть. Значить наступного разу буде краще.

– Як вважаєш, чи не слід було включитися трохи раніше?

– Можливо і так, однак боявся знову припуститися помилки. Ще одна подібна необережність і рахунок став би 0:8, а це вже серйозно. Тоді шансів відігратися майже немає. Важливо було пильнувати суперника і шукати свою дію. Вже після сутички, зрозумів зміст слів свого тренера, що найкращий захист – це наступ.

– Поєдинок за бронзу проти Ахсарбека Гулаєва пройшов не в такій напрузі?

– Це була наша четверта зустріч з Ахсарбеком за мою кар’єру, і рахунок між нами став 3:1 на мою користь. Я вже добре вивчив манеру його боротьби. Знаю, що він вміє, що може, тому спокійно пристосувався до нього. Працював акуратно, виважено й переміг.

– Василю, щоб ви хотіли побажати борцям, друзям, фанатам боротьби напередодні різдвяних свят?

– В першу чергу – здоров’я! Ситуація в світі є настільки складною, стільки людей хворіє, що хочеться, щоб пандемія найшвидше минула. Бережіть себе! Всім бажаю щасливого Різдва та веселих свят!

– Що попереду?

– Наразі трохи відпочинимо, а далі знову будемо братися до роботи. В новому році на січень заплановано чемпіонат України, а напередодні, збір в Конча-Заспі. Але за прогнозами змагання буде перенесено. Чемпіонат Європи, вже перенесено на квітень. А ліцензійний турнір відбудеться в березні. Тож готуватимемося.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту ukrwrestling.com.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live