Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» Ліка БОНДАР і Артем КОВАЛЬ стали срібними призерами чемпіонату України серед юніорів з фігурного катання. Це перша нагорода спортсменів на національних змаганнях такого рівня.

СРІБНИЙ ТАНЕЦЬ ОДЕСИТІВ

14-річна Ліка БОНДАР і 16-річний Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНІЩЕНКО), які перший рік виступають у змаганнях серед юніорів, після ритмічного танцю йшли на другому місці, поступаючись харківському дуету Марія Пінчук/ Микита Погорєлов трохи менше чотирьох балів – 56,60 проти 60,52.

Як розповів офіційний сайт федерації фігурного катання України, в довільній програмі лідерів підвели твізли (обертання на одній нозі в один, або більше оборотів зі зміщенням по ходу руху. – пресслужба), «в той же час одеські танцюристи виконали свою програму на музику з рок-опери Моцарт, досить чисто, зокрема, отримавши четверті рівні на твізлах та підтримці».

Ukrchamp jun 21 01

Ліка БОНДАР і Артем КОВАЛЬ виграли довільну програму, набравши 87,44 бали, але цього, на жаль, не вистачило для перемоги. За підсумками змагань одесити набрали 144,04 бали, поступившись чемпіонам 2,3 бали.

Оцінки, отримані одеськими танцюристи, є рекордними для них. Попередній сумарний результат вони перевершили майже на 10 балів.

Олена ОНІЩЕНКО, тренер СДЮСШОР «Крижинка»:

- Артем на тренуванні 4 січня отримав травму і був в лангетці три тижні. Почали тренуватися тільки 25 січня. Розуміла, що просто не реально відновитися за п'ять днів, і в той же час ми мали виступити на юніорському чемпіонаті.Ліка і Артем молодці, зібралися і виступили дуже добре, вигравши довільний танець.

Як ми повідомляли, Ліка та Артем, які перший рік виступають у змаганнях серед юніорів, завоювали бронзові медалі на міжнародному турнірі «Winter Star» серед юніорів з фігурного катання, який відбувся в Мінську 12-13 грудня. Тоді одесити набрали в сумі 134,88 бали (55,44+79,44).

ДАЛЕКО ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

Також одеські фігуристи виступали у змаганнях в одиночному катанні, але медалей не завоювали. Серед хлопців Вадим НОВИКОВ (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) посів 6-е місце. Він набрав 140,02 бали, програвши бронзовому призеру - Андрію Кокурі з Києва 14 балів. Серед дівчат краща із одеситок Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО посіла 14-е місце (31,60) в короткій програмі. Для виступу в довільній програмі треба було потрапити в топ-12.

Ukrchamp jun 21 03

НАЙБЛИЖЧІ ЗМАГАННЯ

Найближчим стартом для одеських фігуристів стане другий міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», який відбудеться в одеському палаці спорту 11-13 . Турнір присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської та проходитиме під патронатом відділення НОК України в Одеській області.