Бронзовий призер І Всесвітніх пляжних ігор борець Василь МИХАЙЛОВ поділився своїми враженнями за підсумками цих змагань.

Для віцечемпіона світу з пляжної боротьби, а нині ще й бронзового призера І Всесвітніх пляжних ігор, змагання в Досі стали черговим випробуванням на міцність та стійкість характеру. В інтерв'ю пресслужбі НОК України спортсмен зізнався, що протистояння було не з легких, особливо зважаючи на гарячий клімат країни-господаря.

- Для мене це були важливі змагання. Пляжна боротьба - цікавий вид спорту, а тут таке велике представництво: й колеги по вільній боротьбі, й сильні суперники з пляжної боротьби. З деякими з них вже зустрічався, але так спекотно ще не було.

В цілому, мені дуже сподобалося. Я уважно спостерігав за сутичками своїх суперників й на кожну сутичку виходив з бойовим настроєм. Звичайно, хотілося б здобути «золото», але вдалося стати володарем бронзової медалі. Трохи тактично невірно побудував сутичку, але це великий досвід. У березні наступного року відбудеться ліцензійний європейський турнір, тож, налаштовуюсь на боротьбу за путівку до олімпійського Токіо-2020».

Myhaylov Doha 01

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live