З 10 по 12 лютого в тирі 9-го спортивного клубу Міністерству оборони України відбувся чемпіонат Одеської області зі стрьби з лука в залі серед кадетів 2004-2006рр.н, 2007 р.н. і молодше (18 м).

ВЕЛИКИЙ КРОК У РОЗВИТКУ

Відзначимо, що у порівнянні з минулим роком, у змаганнях брали участь юні спортсмени відразу трьох спортивних шкіл: КДЮСШ №17, а також секцій 9-го спортивного клубу Міноборони і Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України, які розпочали активну роботу в минулому році. У змаганнях взяли участь 43 спортсмени.

Як відзначила віце-президент Федерації стрільби з лука Одеської області Олена ВІХРОВА, змагання мали б вийти більш масовими, але треба було виконувати вимоги карантину: «Втім, нам вдалося провести справжній відбір і сформувати найсильнішій варіант збірної області для участі в чемпіонаті України серед кадетів, де задіяні представники відразу трьох шкіл, тоді як раніше збірна складалася тільки зі спортсменів однієї школи – КДЮСШ №17»

archery obl 21 08

ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ

В особистій першості (олімпійський раунд) в категорії кадетів 2004-2006 рр.н.. в трійку призерів увійшли (у порядку зайнятих місць): чемпіон Владислав КОЧЕНКО (КДЮСШ№17, тренер – Валерія ТКАЧЕНКО), Олександр КОЗАКУ (КДЮСШ№17, тренер – Олена ВІХРОВА), Святослав ФЕДОРЕНКО (КДЮСШ№17, тренер – Валерія ТКАЧЕНКО).

В особистій першості (олімпійський раунд) в цій категорії серед дівчат на п'єдестал піднялися: Поліна ТКАЧЕНКО, Софія ЦИМБАЛЮК, Анастасія ШАПОВАЛОВА (всі - КДЮСШ№17, тренер – Валерія ТКАЧЕНКО).

archery obl 21 06

archery obl 21 04

В особистій першості (олімпійський раунд) серед спортсменів 2007рр.н. і молодше (молодші кадети) призерами стали: Ігор ПРОЦЕНКО (КДЮСШ№17, тренер – Олена ВІХРОВА), Олексій МАРТИНЕНКО (КДЮСШ№17, тренер – Валерія ТКАЧЕНКО), Микола ІОРДАКИ (9 СК, тренер – Юлія БОЛЬШОВА).

В особистій першості (олімпійський раунд) в цій же віковій категорії серед дівчат п’єдестал виглядав таким чином: Варвара БЕСПАЛА («Динамо», тренер – Наталія БУРДЕЙНА), Наталія ПАСТЕРНАК, Аліна МОРОЗ (обидві - КДЮСШ№17, тренер – Олена ВІХРОВА).

archery obl 21 05

archery obl 21 03

Також в програмі змагань була представлена ​​категорія «блочний лук». Чемпіоном став Владислав МЕЛЬНИК, призерами - Андрій ДИКИЙ, Марія НЕФЬОДОВА (всі – «Динамо», тренер – Наталія БУРДЕЙНА).

archery obl 21 02

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

У середу збірна Одеської області відправилася на чемпіонат України серед кадетів в двох вікових категоріях – «2004-2006рр.н» і «2007 р.н. і молодше». Змагання відбудуться у Черкасах з 18 по 20 лютого.

Як відзначила Олена ВІХРОВА, це перший старт одеських кадетів після літніх змагань: «Відсутність змагальної практики може відбитися на виступі, але на обласних змаганнях спортсмени показали непогану готовність. Ми націлені на високі результати».

У складі команди 22 спортсмени та 4 тренери. Спортсмени змагатимуться за медалі як в особистих, так в командних турнірах.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live