Збірна Одеської області завоювала три золоті з чотирьох можливих на чемпіонаті України серед кадетів з фехтування на шаблях, який відбувся в Харкові 4-5 березня. У складі команди виступали вихованці КДЮСШ №13.

В перший день одесити завоювали дві золоті медалі в індивідуальних змаганнях: чемпіонами стали Іван ГАЙСІН (тренер – Олександр ВАСЮТІН) і Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ).

Завдяки цим перемогам одеські спортсмени завоювали право взяти участь у чемпіонаті світу серед кадетів, який відбудеться в Каїрі з 4 по 10 квітня.

UkrCadets 04

UkrCadets 02

UkrCadets 03 1

У другий день на вищу сходинку п’єдесталу командного турніру піднялася команда у складі Івана ГАЙСІНА, Ростислава КУЧЕРЕНКА, Тимура ТЕРЗІ і Олексія МИРОНОВА.

Дівоча збірна у складі Валерії МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКОЇ, Олександри РАБЧУК (14 років) і Аліна ДЕНИСОВОЇ (12), яка була наймолодшою на турнірі, стала у командному турнірі шостою.

Підготували збірну Одеської області Олександр ВАСЮТІН і Микита СТОЛБУНОВ.