10-11 квітня відбудеться відкритий Кубок Одеської області з кіберфутболу, в якому може взяти участь всі бажаючі громадяни України, які досягли 16-річчя. Участь в ньому - безкоштовне. Через коронавірусні обмеженя, турнір по FIFA 21 на PS4 буде організований в режимі «онлайн».

СХЕМА

Турнір складатиметься з двох етапів: відбіркового, за результатами якого визначаться півфіналісти, і фінального. Він, до речі, буде транслюватися на офіційному каналі організаторів на платформі Twich.tv. Сітка турніру - Single Elimination, формат ігор - вдома і на виїзді з правилом «золотого гола». Кожна гра складається з двох таймів по шість хвилин.

Учасники зможуть виступати своїми складами Ultimate team з невеликими обмеженнями для збереження рівних правил для всіх учасників.

Kiberfut

РЕЄСТРАЦІЯ

Зареєструватися можна безкоштовно до 10-го квітня до 12:00. Регламент, правила і реєстраційна форма за посиланням skill.page.link/FIFA21. Початок ігор – о 19.00.

ПРИЗИ

Переможець Відкритого Кубку Одеської області з FIFA21 отримає унікальний м'яч від Української Асоціації Електронного футболу uaf.ua/esports з автографами українських зірок кіберфутболу. Підписали нагороду: Максим Fear Бобер, Олексій ForlanFS Мерсер, Денис Flewless_phoenix Євтушик, Ярослав BlackStar98 Гурмак, Даніїл xSHILITO Шелаєв.

prizes 01 1

Призовий фонд:

1-е місце – Кубок переможця турніру, унікальна сувенірна продукція, подарунки від партнерів

2-е місце – спеціальна сувенірна продукція, подарунки від партнерів

3-е місце – спеціальна сувенірна продукція, подарунки від партнерів

4-8 місця – подарунки від організаторів та партнерів.

ОРГАНІЗАТОРИ

Організаторами відкритого Кубка Одеської області виступають федерація кіберспорту півдня України і Одеська обласна футбольна асоціація, а пройде він за підтримки Одеського міського голови Геннадія Труханова.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live