16-річний одеський спортсмен Максим САЛЬНИКОВ став переможцем юнацького чемпіонату України з тріатлону (у приміщенні), який відбувся у Львові. В минулому році він став двічі срібним призером чемпіонату - в особистому турнірі та в естафеті.

СХЕМА ЗМАГАНЬ

Змагання відбувалися в чотирьох вікових категоріях – «дорослі», «юніори», «юнаки» і «кадети», з роздільним стартом: 300 м плавання + 8 км велогонки + 2 км бігу.

ПІДСУМКИ

Після першого виду Максим САЛЬНИКОВ (СК «Академія спорту», обласна ДЮСШ, тренери – Іван КРІЧКІН, Віталій СОБУЛЯК) був на 3-му місці, відстаючи від лідера на 8 секунд. Після велогонки він став 4-м з відставанням від лідера (Івана Ткаченка з Донеччини) на 18 секунд, втім, в бігу Максим перевершив всіх опонентів, показавши абсолютно кращий результат – 5.52. Підсумкова перевага склала 10,3 секунди – 23.16,9 проти 23.27,2.

Серед інших спортсменів найбільш близьким до п’єдесталу був дебютант чемпіонату Микити ШЛЯХТИН, який лише на 2,9 секунди відстав від бронзового призера (Артема Криворучка з Черкащини): 27.07,5 проти 27.10,4. Він на 4-му місці.

П’ятим серед юніорів став Микола ЧЕРЕПИЦЬКИЙ (24.22,7). Він був другим після плавання, але багато програв у велогонці та бігу.

Тренуються спортсмени у Івана КРІЧКІНА (СК «Академия спорта» ) і Віталія СОБУЛЯКА (обласна ДЮСШ).

НАСТУПНІ СТАРТИ

Наступним внутрішнім стартом стане командний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР та серед ШВСМ в Мелітополі, запланований на 23-25 квітня.