Спортсмени Одеської області завоювали 3 медалі, в тому числі золоту, на чемпіонаті України з тріатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, клубів та ШВСМ, який проходив в Мелітополі (на фото: Одесит Максим САЛЬНИКОВ на вищій сходинці).

ЧЕМПІОН

Перемогу у змаганнях серед юнаків здобув Максим САЛЬНИКОВ (СК «Академія спорту», обл. ДЮСШ – тренери Іван КРИЧКИН, Віталій СОБУЛЯК). На дистанції (300 м, плавання + 8 км, велогонка + 2 км, біг) він показав результат 22 хвилини 9 секунд, випередивши найближчого конкурента Івана Ткаченка (Донецька) на 21 секунду. Вирішальну перевагу Максим отримав на заключному етапі, де виграв у суперника 19 секунд.

Melitopol 4

СРІБНА ПРИЗЕРКА

Серед кадеток срібну медаль завоювала Марія ВОРОБЕЙ (СК «4-й елемент», обл. ДЮСШ, тренер – Віталій СОБУЛЯК), яка здолала дистанцію – 26 хвилин 32 секунди (4.46+12.08+9.38). Після плавання Марія йшла на 7-му місці, поступаючись лідеру 49 секунд, але на наступних етапах ліквідувала відставання, програвши тільки Маргариті Пилипчук із Житомира.

triatlon UkrChamp 02 2

Ще одна одеситка – Валерія БУРДЕЙНА (СК «Академія спорту», обл. ДЮСШ, тренери – Іван КРИЧКИН, Віталій СОБУЛЯК) – після моторошного групового падіння в одному з поворотів, із значними травмами, зуміла фінішувати на 4-му місці, відставши від «бронзи» на 45 секунд. Відзначимо, що після першого етапу вона лідирувала, ставши єдиною із учасниць, хто «виплив» з 4-х хвилин – 3.57. На юнацькому чемпіонаті України, який пройшов 30 серпня – 1 вересня, Валерія також була четвертою.

Змагання проводили з роздільним стартом (кожний вид – окремий день).

«СРІБНА ЕСТАФЕТА»

Срібну медаль в естафеті завоювала юніорська збірна Одеської області у складі Максима САЛЬНИКОВА, Миколи ЧЕРЕПИЦЬКОГО (СК «Академія спорту», обл. ДЮСШ, тренери – Іван КРИЧКИН, Віталій СОБУЛЯК), Дениса ГРАЖДАНА (СК «4-й елемент», обл. ДЮСШ, тренери - Ірина ГРАЖДАН, Віталій СОБУЛЯК) – з результатом 1:08.00.

Melitopol 1

Дівчата в цьому ж виді програми фінішували на 4-му місці серед юніорів: Валерія БУРДЕЙНА, Дарія ГОНЧАРЕНКО і Марія ВОРОБЕЙ показали результат 1:20.46, поступившись бронзовим призерам 48 секунд.

Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, клубів та ШВСМ в Мелітополі став останнім національним чемпіонатом з тріатлону в 2020 році.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live