Одеські спортсмени завоювали три бронзові медалі командного чемпіонату України серед ШВСМ, СДЮСШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ, СК зі стрільби з лука, який відбувся в Новій Каховці.

БРОНЗА ЮНІОРІВ

Представники Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Даніїл НЕДЕЛЬКО і Єлизавета КАРЕЛІ піднялися на п’єдестал у змаганнях з блочного луку в міксті (змішані дуети). Вихованці срібної призерки Олімпійських ігор Наталії БУРДЕЙНОЇ у поєдинку за 3-е місце з мінімальною перевагою здолали дует із столичного РКДЮСШ «Авангард» Дарина Литвякова/ Анатолій Войтко – 144:143.

UkrChamp 2021 02

Відзначимо, що одеські лучники були близькими до виходу у фінал – вони лише три очки програли досвідченій команді львівського «Динамо» у складі Катерини Палехи та Сергія Карпенка – 142:145.

БРОНЗА ВЕТЕРАНА

Бронзовим призером в особистому турнірі став 64-річний одеський «міжнародник» Петро ТУРУНІН, який переграв Сергія Кушнірука зі Львову – 143:137. Він був третім і в кваліфікації, набравши 681 очко.

МАЙСТЕР СПОРТУ

У змаганнях в олімпійському луку відзначимо успіх вихованця КДЮСШ №17 19-річного Володимира КАЛАБІНА (тренер - Олена ВІХРОВА), який виконав норматив «майстер спорту України», набравши в кваліфікаційному раунді 633 очки.