Вихованка КДЮСШ Чорноморська Дар’я РОМАНЮК стала переможницею туру чемпіонату України (2 зірки) з пляжного волейболу, який відбувся в Сумах в критому спорткомплексі. Ще одна волейболістка з Чорноморська Єва СЕРДЮК завоювала срібну медаль на цьому турнірі.

ПІДСУМОК

У фіналі змагань Дар’я РОМАНЮК (тренер – Тетяна СУХІНА) в парі з Мариною Гладун із Сум перемогла дует Єва СЕРДЮК (тренер – Тетяна СУХІНА)/ Дар’я Донська (Суми) – 2-0 (22:20, 21:16). Пара із Чорноморська Вікторія НІЦЕНКО/ Дарія ШЕРЕМЕТЬЄВА посіла 5-е місце

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

Переможниці на шляху до фіналу взяли верх над парами: в групі А – Трохіна/ Залога – 2-0 (21:8, 21:9) і Єрмоченко/ Кальченко (Суми) – 2-0 (21:10, 31:29), в плей-офф – НІЦЕНКО/ ШЕРЕМЕТЬЄВА– 2-0 (21:8, 21:11), Удовенко/ Тарасенко (Суми) – 2-0 (21:14, 21:14)

Фіналістки перемогли наступні дуети: в групі Б – Юдіна/ Курнікова (Запоріжжя) – 2:0 (21:6, 21:16), НІЦЕНКО/ ШЕРЕМЕТЬЄВА – 2-0 (21:13, 21:10), в плей-офф - Єрмоченко/Кальченко – 2-0 (21:14, 21:13) і Бабуріна/Пересада (Київ) – 2-0 (21:14, 21:14).

НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ

Наступний турнір – тур чемпіонат України (3 зірки), який відбудеться в Києві 16-19 грудня.

ЄВРОПЕЙСЬКА СУПЕРСЕРІЯ

Нагадаємо, що Дар’я РОМАНЮК і Єва СЕРДЮК стали срібними призерками чемпіонату Європи (U-18) з пляжного волейболу, який проходив у словенській Любляні з 2-го по 5-е вересня.

Спортсменки КДЮСШ міста Чорноморська вчетверте поспіль увійшли в топ-4 на чемпіонатах Європи, причому тричі підіймалися на п’єдестал.

Нагадаємо, що у вересні в 2020-му році Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА і Дар’я РОМАНЮК завоювали «срібло» на Євро (U-18), а Софія РИЛОВА і Єва СЕРДЮК стали бронзовими призерами Євро (U-20) і посіли 4-е місце на чемпіонаті Європи (U-22).

Таким чином, і для Дар’ї, і для Єви медалі чемпіонату Європи (U-18)-2021 стали другими в кар’єрі на змаганнях такого рангу.