Одеські спортсмени завоювали 4 медалі чемпіонату України з плавання, який відбувся в Дніпрі з 2 по 6 грудня (на фото: Володар 3-х медалей чемпіонату України Олексій ГРАБАРОВ).

ПІДСУМКИ

16-річний вихованець СДЮШОР «Динамо», Олексій ГРАБАРОВ (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) завоював дві срібні і одну бронзову медаль, а в активі 15-річної Катерини КАРАНІКОЛОВОЇ (ФСТ «Динамо», тренери – Олександра КУРБАНОВА, Ніна БАЖАНОВА) – срібло.

П’ЄДЕСТАЛ ЗА П’ЄДЕСТАЛОМ

На дистанції 200 м на спині Олексій ГРАБАРОВ, крім того, що завоював срібло, встановив ще й особистий рекорд – 2.02,09, скинувши 0,91 з попереднього «персонал бест».

UkrChamp 2 10

UkrChamp 2 07

На інших дистанціях Олексій трохи відстав від своїх кращих результатів на окремих дистанціях: на 200 м комплексом завоював срібну медаль (2.06,23), а на дистанції 400 м тим же стилем фінішував третім (4.29,82).

UkrChamp 2 05

Катерина КАРАНІКОЛОВА потрапила у фінали на всіх дистанціях своїм профільним стилем – на спині. Нагороду вона завоювала на 100-метрівці, трохи поступившись своєму особистому рекорду (1.05,56 проти 1.05,27), а на двох інших була близька до того, щоб піднятися на пєдестал.

На 200-метрівці Катерина стала четвертою, відставши на 0,38 секунди від бронзи (2.23,83), на «полтиннику» їй для цього не вистачило лише 0,09 секунди. Але результат 30,50 приніс їй лише 5-е місце.