Одеські спортсмени завоювали 5 медалей, з яких 3 золоті, на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука серед кадетів пам’яті заслуженого тренера України Валентина МОРОЗОВА, який відбувся в Харкові (на фото: Одеські спортсмени і тренери - учасники змагань)

ПІДСУМКИ

Одеські спортсмени перемогли в обох командних турнірах у віковій категорії «2007 р.н. і молодші», ще три медалі (по 1 золотій, срібній і бронзовій) були завойовані в особистих турнірах, в цій же віковій категорії.

МЕДАЛІСТИ

Серед дівчат переможницею стала команда у складі Аліни МОРОЗ, Наталії ПАСТЕРНАК (КДЮСШ-17, тренер - Олена ВІХРОВА) і Варвари БЕСПАЛОЇ (ФСТ «Динамо», тренер – Наталія БУРДЕЙНА).

Harkov 04

В командному турніру серед молодших кадетів золоті медалі завоювали Ярослав МЕЛЬНИК, Ігор ПРОЦЕНКО (КДЮСШ-17, тренер - Олена ВІХРОВА) і Ніколай ІОРДАКІ (9-СК Одеса, Збройні сили України, тренер - Юлія БОЛЬШОВА).

Harkov 03

Переможцем в особистому турнірі серед молодших кадетів став Ігор ПРОЦЕНКО (КДЮСШ №17, тренер – Олена ВІХРОВА).

Дві медалі в активі одеських лучниць в особистому турнірі. Срібною призеркою стала Наталія ПАСТЕРНАК, бронзу завоювала Аліна МОРОЗ.

Harkov 01

НА ПІДСТУПАХ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

У змаганнях серед старших кадетів (2004-2006 рр.н.) команда у складі Олександра КАЗАКУ (КДЮСШ №17, тренер – Олена ВІХРОВА), Дмитра МЕЛЬНИЧЕНКА (ФСТ «Динамо», тренер – Наталія БУРДЕЙНА) і спортсмена із Запоріжжя Родіона Царьова посіла 4-е місце, програвши у поєдинку за бронзу господарям змагань.

В особистому турнірі Олександр став 6-м, а Дмитро – 7-м.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live