20-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем XXVІІ Всеукраїнських змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти», які відбулися в Києві 8-9 січня. Це перша медаль спортсменів Одеської області в 2022-му році (на фото: 9 січня. Київ. Владислав ШЕПЕЛЄВ зі своїм тренером Сергієм ПОЛІНКОВИМ).

ПЕРЕМОЖНИЙ ПОЧАТОК РОКУ

Свій переможний результат в потрійному стрибку Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) показав в заключній спробі – 15 м 96 см, що стало його особистим рекордом. За підсумками він на 21 см випередив Артема Коноваленка із Донецької області. Взагалі, Владислав мав такі результати на цих змаганнях (Х-Х-15,31-15,86-Х-15,96).

В 2020-му році Владислав також переміг на «Різдвяних стартах» (15,56 м), а в 2021-му став другим (15,60 м), поступившись тому ж Коноваленку (16,22 м).

Представляє спортсмен Одеську обласну СДЮСШОР.

Shepelev Kiev

КОМЕНТАР

Сергій ПОЛІНКОВ, тренер Владислава ШЕПЕЛЄВА:

- Приємно здивований результатом, адже Владислав два місяця тренувався без манежу, тож результат особо не планували. Їхали просто побачити манеж (посміхається).

Що стосується цілей на сезон, то визначимося з ними після командного чемпіонату України, який відбудеться в Сумах 29-30 січня.

ГОЛОВНИЙ СТАРТ ЗИМОВОГО СЕЗОНУ

Головним стартом зимового сезону-2021 є чемпіонат світу в приміщенні, який відбудеться в Белграді 18-20 березня. Норматив для потрапляння на ці змагання складає в потрійному стрибку 17 м 10 см. Його треба виконати до 7 березня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live