Одеські спортсмени завоювали дві медалі на етапі «Карате 1 Молодіжна Ліга» з карате, який відбувся 14-16 грудня в італійському містечку Каорле поблизу Венеції. У змаганнях брали участь 2652 спортсмени із 67-ми країн світу.

Чемпіоном став Владислав ШВЕДА, який переміг серед в категорія «-50 кг», де змагалися 55 спортсменів з 21-ї країни. У фіналі він розгромив росіянина Олександра Казакова з рахунком 9:1.

На шляху до перемоги Владислав також переміг італійця Едуардо Ді Мауро (2:2 – за рішенням суддів), угорця Марка Істока (2:1), іспанця Алехандро Франко Пратса (3:1), а також поляка Домініка Дзуду (8:6).

Бронзову нагороду завоював ще один представник клубу «Тигрьонок» Артем ПАНЧУК, також серед кадетів, але у ваговій категорії «-45 кг» (65 учасників, 25 країн). Юний одеський каратист взяв верх над Алесандро Паньоттою (Італія) – 3:1, Фатіхом Акташем (Німеччина) – 3:2, Ніколаосом Мораітісом (Греція) – 5:0 та Клементом Моенсом (Люксембург) – 2:0, а в півфіналі поступився Рустаму Ахмедову (Росія) – 1:4. В поєдинку за «бронзу» з італійцем Лоренцо Чінкоттою була зафіксована нічия 2:2, але за рішенням суддів перемога була віддана українцю. Втім, перемогу в цій категорії святкував все ж таки український спортсмен – Євген Середа з Києва.

Tigrenok 03

На змаганнях, які проводилося паралельно з етапом Молодіжної Ліги, одеські спортсмени завоювали дві медалі: срібним призером став Ігор ЛАГУНОВ (СК «Тигрьонок», U21, «+84 kg»), бронзовим - Анна ЧЕГОЛЯ (СК «Роял Тім», дорослі, «-50 кг»).

Спортсменів СК «Тигрьонок» підготували Дмитро та Ігор НЕГАТУРОВИ, Анну ЧЕГОЛЮ – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ.

СПРАВКА. За інформацією wkf.net змагання «Карате 1 Молодіжна ліга» відбувається в трьох вікових категоріях: юніори (16-17 років), кадети (14-15 років), а також в категорії U14. Всього 31 вид програми (25 – куміте, 6 – ката).

«Карате 1 Молодіжна Ліга» була започаткована у цьому році і включала чотири етапи: Софія, Умаг, Канкун та Каорле. Ціль змагань, як зазначають організатори, підвищення рівня молодих спортсменів, а також, для того, щоб мати більше можливостей конкурувати на найвищому рівні серед каратистів віком від 12 до 17 років.