Боксери Одеської області завоювали дві медалі чемпіонату України серед молоді, який проходив в Житомирі. Юрій ЗАХАРЄЄВ із Андріївки Білгород-Дністровського району став чемпіоном (69 кг), а одесит Ілля МЕЛЬНИЧУК – бронзовим призером (75 кг).

ПЕРЕМОГА ЗАХАРЄЄВА

У фіналі представник Одеської облради ФСТ «Колос» (голова – Тетяна ФЕДОРЕНКОВА) одностайним рішенням суддів переміг дворазового чемпіона Європи В’ячеслава Михалушка із Івано-Франківська (30:27, 30:25, 30:27, 29:28, 30:27), а півфіналі – здолав призера юніорського чемпіонату Європи Юрія Майдакова із Черкас (5:0). За підсумками турніру підопічний Ігоря ЮРЕСКУЛА визнаний кращим боксером турніру.

Zahareev UkrChamp 2

Ігор ЮРЕСКУЛ, тренер Юрія ЗАХАРЄЄВА:

- Звичайно, дуже радий, оскільки ми відповідально готувалися до цього чемпіонату не тільки технічно, але, перш за все, з психологічної точки зору.

Зізнаюся чесно, практично не спав тут ночами, мислив, виводив тактику ведення бою з кожним суперником, щоб максимально спрацювали наші з Юрою напрацювання. Тут, схоже, ніхто не очікував, що Захарєєв пройде таких сильних суперників як Майдаков і Міхалушко, адже він молодший за них на рік.

Але я вірив, а Юра вірив в себе - це головне! І спасибі щиро всім, хто за нас вболівав, дзвонив і писав побажання в соцмережах!

Zahareev UkrChamp 4

Юрій ЗАХАРЄЄВ, чемпіон України серед юніорів 2018 року:

- Сьогодні було важко знайти потрібну дистанцію і підлаштуватися під суперника. Тренер сказав - треба "провалити його" і я дотримувався цієї поради. Були, звичайно, у мене перед боєм і побоювання, і сумніви, але я сказав собі: "Даремно сюди приїхав чи що, дарма стільки працював?". Зібрався і ... все вдалося! Спасибі, всім хто вірив і підтримував! (коментарі - facebook.com/OdessaBoxingFederation)

«БРОНЗА» МЕЛЬНИЧУКА

Melnichuk UkrChamp 2Одеський боксер Ілля МЕЛЬНИЧУК (тренер – Сергій АНТОНОВ, ДЮСШ-5) в боротьбі за вихід к півфінал здолав опір Руслана Луньова із Донецька (3:0), був близький до виходу у фінал, але в рівному бою поступився Юрію Ваківу із Івано-Франківська (2:3).

В чвертьфіналі програли свої бої інші представники Одеської області Олександр ПОЛЬОВИЙ (52 кг), Андрій ПТІЦИН (64 кг) та Влад ПОДАЮРОВ (60 кг).

Всього Одеську область на чемпіонаті України серед молоді представляли сім боксерів.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. З ПРИЦІЛОМ НА ТОКІО-2020

Слідом за чемпіонатом України серед молоді – змагання серед найсильніших боксерів країни – чемпіонат України, який розпочався у Харкові 13 листопада. Саме за результатами цьогорічного чемпіонату, за повідомленнями сайту ФБУ, буде сформовано склад національної збірної України, який представлятиме нашу державу на офіційних кваліфікаційних стартах на Олімпійські ігри-2020. Нагадаємо, саме у 2019 році відбудеться ліцензійний чемпіонат світу, а також ряд ліцензійних стартів на Ігри в Токіо-2020.

Протягом усіх днів відбуватиметься пряма трансляція поєдинків на офіційному сайті Федерації боксу Українни – www.fbu.org.ua, а також офіційній сторінці ФБУ у мережі Фейсбук - https://www.facebook.com/UkrainianBoxingFederation

Як ми повідомляли, боксер із Андріївки, також вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА - Максим МОЛОДАН -  у серпні став бронзовим призером молодіжного чемпіонату світу.