Вихованець СДЮСШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ став дворазовим чемпіоном України серед юнаків. Всього одеські спортсмени завоювали 7 медалей юнацького чемпіонату України (дівчата – 2005-2006, юнаки – 2004-2005ррн.), який проходив у Дніпрі.

ЗАКЛЮЧНИЙ ДЕНЬ

В заключний день змагань Олексій ГРАБАРОВ (тренери – Олена РОЩИНА, Вадим ПЕНЯЗЕНКО) до «золота» та «бронзи», які завоював в перші дні, додав перемогу на дистанції 200 м комплексом (2.22,61), випередивши Антона Шарапіна з Києва на 0,49 секунди.

Свою третю бронзову медалі на чемпіонаті, і знов в брасі, завоював Денис ШВЕЦЬ (тренер – Олег ШВЕЦЬ). Він фінішував третім на дистанції 100 м (1.09,19).

Пяте місце на дистанції 50 м на спині посіла Катерина КАРАНІКОЛОВА з результатом 33,59 секунди.

В естафеті 4х100 м вільним стилем збірна Одеської області у складі Максима ГАЛЬПЕРІНА, Владислава КОННІКОВА, Дениса ЗАХАРЧЕНКА, Олексія ГРАБАРОВА (3.57,75) фінішувала шостою, дівчата – в цьому ж виді стали 7-ми (4.32,87). У складі команди виступали  Марія ЗГУРСЬКА, Євгенія ВОЛОШИНА, Катерина КАРАНІКОЛОВА та Марина БІСЛІМАКІ.

ПІДСУМКИ

Спортсмени збірної Одеської області завоювали 7 медалей, з яких 2 золоті та 5 бронзових. По три медалі в активі вихованців СДЮШОР «Динамо» Олексія ГРАБАРОВА та Дениса ШВЕЦЯ, ще одна – у Катерини КАРАНІКОЛОВОЇ (СК «Форма», тренер – Ніна БАЖАНОВА).

В командному заліку збірну Одеської область посіла 5-е місце, в заліку серед спорт шкіл та клубів СДЮШОР «Динамо» - на 8-му місці (всього – 44).

У складі збірної Одеської області виступали 24 спортсмени.

В змаганнях взяли участь 391 спортсмен з 22 областей України та м. Києва, в тому числі 230 хлопців та 161 дівчина.