Юні одеські спортсмени завоювали чотири медалі етапу всеукраїнських змагань «Дитяча фехтувальна ліга Миронюка», які відбулися в Києві. Чемпіонкою у змаганнях щаблісток стала 9-річна Анна СУВОРОВА, яка, починаючи з 2018 року, програла лише один поєдинок на дев’яти всеукраїнських змаганнях.

СУВОРОВА БУЛА СУВОРОЮ

Вихованка КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА (тренер – Олександр ВАСЮТІН) здобула перемогу в наймолодшій віковій категорії (2009 р.н. та молодше), повною мірою виправдавши знамените прізвище. Вона була дуже суворою до своїх суперниць, здобувши перемоги у всіх 14-ти поєдинках. Спочатку Анна подолала всіх суперниця в першому груповому раунді, який проводився для формування календарного рейтингу, потім – в другому, безпосередньому вже на етапі Дитячої ліги Миронюка. Відповідно не було їй рівних і в плей-офф: вона взяла верх над представницями Черкас, Києва, Хмельницького та Вишневого, причому всі свої бої талановита одеситка, яка, до речі, стала переможницею Дитячої ліги в минулому році, вигравала з розгромним рахунком – 10:2 чи 10:3.

В минулому році Анна СУВОРОВА виграла 7 з 8-ми турнірів Дитячої ліги, програвши, таким чином, лише один бій – у фіналі «Київської весни» у травні. З того часу вихованка Олександра ВАСЮТІНА перемогла в п’яти турнірах поспіль.

На третю сходинку змагань у Києві піднялася ще одна одеситка Віра ГОРІНА (клуб «Еспадрон»).

DetLegue podium 01

БРОНЗОВА ВАЛЕРІЯ

Ще одна вихованка КДЮСШ №13 13-річна Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ) стала бронзовою призеркою змагань шаблісток в старшій віковій категорії (2005-2006ррн.). В групових турнірах вона програла лише одного разу. В турі прямого вибування (плей-офф) – Валерія послідовно подолала опір двох київських фехтувальниць з рахунком 15:9 та 15:7, а ось третя представниця столиці була сильнішою – 15:12. У підсумку – 3-е місце на київському етапі. Як ми повідомляли, в 2018-му році Валерія стала срібною призеркою Дитячої ліги.

Також бронзову медаль змагань завоював Ілля ХАЛТУРІН (клуб «Еспадрон») - в середній віковій категорії (2007-2008ррн.).

Наступний етап Дитячої фехтувальної ліги Миронюка серед шаблістів запланований на першу половину березня в Нетешині.

КАЛЕНДАР ТА СХЕМА ЗМАГАНЬ

Змагання Дитячої фехтувальної Ліги Миронюка проводяться упродовж календарного року – кожного місяця, за виключенням літа, і завершуються в грудні фінальним турніром 16-ти найсильніших за рейтингом спортсменів. За підсумком набраних у всіх турнірах очок визначається переможець та призери.

Система проведення та правила змагань відповідають правилам FIE, за виключенням підсумкового турніру найсильніших, яка є круговою.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live