Одеські плавці завоювали дві бронзові медалі на чемпіонаті України серед юнаків, який стартував в Дніпрі.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. БРОНЗОВИЙ

На дистанції 200 м брасом третій результат показав Денис ШВЕЦЬ (тренер – Олег ШВЕЦЬ) - 2.30,64, ще один вихованець СДЮСШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ (тренери – Олена РОЩИНА, Вадим ПЕНЯЗЕНКО) став третім на 100-метрівці на спині (1.04,58). В боротьбі за «бронзу» він випередив спортсмена із Кривого Рогу Юусуке Цсудже лише на 0,03 секунди.

В кроці від п’єдесталу фінішували Катерина КАРАНІКОЛОВА (СК «Форма», тренер – Нина БАЖАНОВА) на 100-метрівці на спині з результатом 1.13,62, а також чоловіча команда в комбінованій естафеті 4х100 м у складі Олексія ГРАБАРОВА, Дениса ШВЕЦЯ, Єлисея КУЗНЄЦОВА та Владислава КОННІКОВА (4.22,16)

У складі збірної Одеської області виступають 24 спортсмени.

В змаганнях беруть участь 391 спортсмен з 22 областей України та м. Києва, в тому числі 230 хлопців та 161 дівчина.

Змагання проходять без попередніх запливів. Переможець та призери визначаються за кращим часом за підсумком всіх запливів.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У другий день юніорського чемпіонату України визначаться чемпіони в 12-ти видах програми. І хлопці, і дівчата поборються за нагороди на дистанції 50 м брасом, на 200-метрівці вільним стилем та на спині, 400-метрівці комплексом, 100-метрівці батерфляєм, а також в змішаних естафетах 4х100 м - кролевій та комбінованій.

Одесити в другий день представлені у всіх видах, окрім кролевої естафети.

ТРАНСЛЯЦІЇ

Фінальні запливи чемпіонату України будуть показані в прямому ефірі (день другий, день третій).