Збірна Одеської області завоювала дві медалі чемпіонату України серед дітей «Українська зіронька» із синхронного плавання, який відбувся в Миколаєві.

Юні одеські спортсменки завоювали бронзову медалі у груповій вправі, набравши 122,656 очка, та у командній першості, де враховувалися результати виступу у всіх видах: група, соло, дует, мікс-дует та комбі. У спортсменок збірної Одеської області 544,965 бали.

У складі збірної: спортсменки Одеської обласної ДЮСШ Регіна ПЕРШИНА, Аліса ПОДГУРСЬКА, Маргарита САВЧЕНКО, Софія САРУХАНЯН, Катерина БЛІНОВА, Олександра ЖАЙВОРОНОК, Юлія РЕРАК, а також представниця СДЮСШОР «Чорноморець» Єлизавета СЄДОВА.

Підготували медалісток Анна ОРЕЛ, Єлизавета ПІОДГУРСЬКА, Катерина ПОДГУРСЬКА-ДОРОГОВА (КУ ООДЮСШ) та Ольга НІКОЛАЙЧУК (СДЮСШОР «Чорноморець»).

Наступні змагання за участю представниць синхронного плавання Одеської області: міжнародний турнір в Хорватії (15-17 листопада) та Кубок України (8-13 грудня).

Nikolaev 2 1

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live