Одеська команда стала срібним призером в командному заліку чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодше. Одеські спортсмени набрали 1300 очок, лише на 6 очок відставши від харків’ян.

Крім того, одесити легкоатлети завоювали дві медалі в особистому заліку. Срібним призером стала Марія ЦИБРОВА, яка набрала 258 очок (60 м – 8,2, довжина – 4,63, метання м’яча – 34,20, 500 м – 1.28,9), бронзовим призером – Емілія РОЩИНА – 242 (8,3+4,58+35,89+1.30,0).

dinamo 4 03

Перемогла серед дівчат Софія Сластіна із Харкова (280), а серед хлопців на першому місті – Вадим Корнута (Івано-Франківська) – 272. Кращим серед одеситів став Іван СЯН, який посів 6-е місце – 231 очко (7,9+4,91+34,90+1.55,00).

У змаганнях, які проводилися на одеському «Динамо» спільно з спільно з Національним олімпійським комітетом України, Федерацією легкої атлетики України та Департаментом превентивної діяльності Національної поліції України, взяли участь 132 спортсмена з 22-х областей.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна харківська команда, третє – черкаська.

Переможці та призери чемпіонату в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів ФСТ «Динамо» України.

«За волю до перемоги» були нагороджені наймолодші учасники змагань: серед дівчат – Тетяна Шевченко(Київ), яка народилася 20 січня 2011 року, серед юнаків – Володимир Токаренко (Київ) - 7 квітня 2011 року.

Усі учасники спортивних змагань були відзначені подарунками Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України, ГУНП в Одеської області та БК «Динамо Одеса».