Одеські спортсмени у складі збірної України завоювали медалі чемпіонату Європи з регбі-7 в дивізіоні «Trophy».

МЕДАЛЬНІ ЗДОБУТКИ

Жіноча збірна України з регбі-7, в складі якої виступали одеситки Анастасія КРИЖАНІВСЬКА, Ірина БАЙКУЛ, Тетяна ТАРАСЮК і Марина КІШМАР, завоювала золоті медалі чемпіонату Європи у другому за престижністю дивізіоні, а регбіст одеського «КРЕДО-1963» Микита Самсонов (на нижньому фото - шостий зліва) і наставник цієї команди Дмитро ФЕДИШИН - завоювали бронзові медалі.

«ЗОЛОТІ» ЖІНКИ

У другому турі, матчі якого проходили в Будапешті, українки в груповому турнірі етапу перемогли збірні Данії (28:0), Грузії (17:5) і Туреччини (42:0), поступившись лише Швеції (0:10).

У півфіналі підопічні Олександра Мигунова з рахунком 36:0 розібралися з Фінляндією, а в фіналі виграли у своїх кривдниць в першому турі - команди Чехії (14:5) і в підсумку, за додатковими показниками, саме наші дівчата стали чемпіонками. Таким чином, збірна України виступить в елітному дивізіоні чемпіонату Європи.

rugby trophey 01

«БРОНЗОВІ» ЧОЛОВІКИ

У другому турі, матчі якого проходили також в Будапешті, збірна України здолала Туреччину (64:5), Люксембург (29:0) і Швецією (28:5). В чвертьфіналі підопічні Дмитра Федишина впевнено перемогли Данію (27:7), проте в півфіналі програли Бельгії (12:26). В поєдинку за «бронзу» українці виграли у тих же шведів (19:12), завдяки чому стали третіми в даному дивізіоні за підсумками двох етапів (в першому «жовто-сині» посіли друге місце).