Спортсменки із Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА (на фото: В атаці) та Дар’я РОМАНЮК стали бронзовими призерками чотиризіркового етапу чемпіонату України з пляжного волейболу (найвища категорія - 5 зірок), який відбувся в Харкові.

У матчі за «бронзу» Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК (тренер – Тетяна СУХІНА), які були наймолодшою парою змагань – 30 років на двох – в напруженій боротьбі обіграли рівненський дует Анастасія Семенюк/ Олена Радчук з рахунком 2-0 (21:18, 21:19).

beach Harkov 02

beach Harkov 03

beach Harkov 05

Упродовж змагань вони обіграли пару Кароліна Підгурська/ Анна Василишина (Рівне) – 2-0 (21:12, 21:13), Анастасію Лисенко та Кристину Резнікову із Сум – 2-0 (21:13, 21:18), знов таки Семенюк/ Радчук – 2-0 (21:13, 21:11), і тільки у півфіналі вони програли – майбутнім переможницям – запорізькому дуету Ангеліна Хміль/ Тетяна Лазаренко – 0-2 (15:21, 18:21).

Цікаво, що Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК перемогли саме цей дует в фіналі чемпіонату України (U-18) та стали чемпіонками України в цій віковій категорії. А потім, як ми повідомляли, вони достойно представили Україну на чемпіонаті Європи, посівши 4-е місце.

В період 26-28 липня дует із Чорноморська візьме участь у Кубку України серед жінок.