Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка входить в число кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020, на етапі Кубку світу в Нью-Делі показала другий результат в історії української стрільби.

КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ

В стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м одеситка набрала 1173 очки, що лише на 7 балів нижче світового рекорду та 1 бал нижче національного рекорду киянки Наталії Кальниш. В 11-ти з 12-ти серій Анна ІЛЬІНА (тренери - Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВИНОГРАДОВА) набирала 97-99 очок зі 100-та можливих. Лише в одній із серій іх результат був відносно невисоким – 94 очки.

В стрільби з коліна та лежачи Анна вибила по 390 очок, а стоячи, взагалі, показала найкращий результат серед усіх учасниць Кубку світу – 393 очки – такий ще був тільки у норвежки Анет Дуестад.

Цей результат – 1173 очки - Анна показала в першому раунді кваліфікації, де проводився перший відбір. Він був п’ятим за сумою серед усіх учасниць.

1173 WorldCup India

25 лютого. Нью-Делі. Кубок світу. Анна ІЛЬІНА - 1173 очки. Другий результат в історії кульової стрільби України

ОСНОВНА КВАЛІФІКАЦІЯ

На жаль, повторити цей гросмейстерський результат в основній кваліфікації, де вже йшла боротьба за вихід у фінал, одеська спортсменка не зуміла – 1169 очок. Це 13-е місце в кваліфікації. Лише 2-х (!) балів Анні не вистачило, щоб потрапити у фінальну вісімку і поборотися за олімпійську ліцензію. В стрільби з коліна та лежачи одеситка набрала по 390 очок, стоячи – 389. В першій серії «стоячи» Анна показала 95 зі 100-та, що трохи нижче, ніж в решті серій кваліфікації. Цікаво, що в останній серії одеситка показала практично максимальний результат – 99 із 100-та.

ОСТАННІЙ СТАРТ В ІНДІЇ

27 лютого одеська спортсменка разом з Олегом Царьковим з Вінниці виступить в стрільбі із пневматичної гвинтівки в категорії «мікст». Саме в цьому виді вони в 2018-му році стали бронзовими призерами чемпіонату Європи.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live