Збірна Одеської області з боксу відправилася на чемпіонат України, який відбудеться в Маріуполі з 23 по 29 вересня. За підсумками змагань буде сформована команда, яка представлятиме нашу країну на відбіркових стартах на Олімпійські ігри в Токіо-2020.

ВІДБІР У НАЦІОНАЛЬНУ ЗБІРНУ

У заявці збірної Одеської області 10 спортсменів: «до 52 кг» – Марк ЄФТЕНІ (1995, тренер – Азер МУСТАФАЄВ), Арнольд ХЕГАЙ (1992, Абель ХАЧАТРЯН), «до 57 кг» – Роман ВАГИЛЕВИЧ (1996, Абель ХАЧАТРЯН), «до 63 кг» – Георгій ЗАДОРОЖНИЙ (2000, Абель ХАЧАТРЯН), до 69 кг – Максим МОЛОДАН (2000, Ігор ЮРЕСКУЛ), «до 69 кг» – Євген ВАКУЛЕНКО (1999, А. ШЕВЧУК), «до 81 кг» – Валерій ХАРЛАМОВ (1994, Михайло СЕРЖЕНЮК, Дмитро УРЖУМЦЕВ), «до 91 кг» – Марат ГРИГОРЯН (2000, Абель ХАЧАТРЯН), «+91 кг» - Цотне РОГАВА (1993, Абель ХАЧАТРЯН), Заур МУТАЛІМОВ (1995, Абель ХАЧАТРЯН).

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

З 9 по 23 вересня в Єкатеринбурзі (Росія) відбувся чемпіонат світу з боксу. Серед українських боксерів, які висловили бажання поїхати на змагання, приймати участь у світовій першості були і два одеських боксера - Марат ГРИГОРЯН та Цотне РОГАВА. Обидва наших спортсмени виграли в першому раунді, але в другому поступилися своїм суперникам.

Як повідомив сайт ФБУ, основний склад збірної України в цей час продовжив активну підготовку до чемпіонату України – головного національного старту року.

РОЗКЛАД ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Відповідно до регламенту чемпіонат України проходитиме у 6 змагальних днів, а саме:

22 вересня – день приїзду офіційних делегацій, проведення мандатної комісії;

23 вересня – жеребкування, попередні поєдинки, офіційна церемонія відкриття змагань;

24-26 вересня – попередні поєдинки;

27 вересня – чвертьфінальні поєдинки;

28 вересня – півфінальний день змагань;

29 вересня – фінальні поєдинки;

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Трансляції усіх змагальних днів проводитиметься на офіційній сторінці Федерації боксу України у соціальній мережі FACEBOOK, а також офіційному сайті Федерації боксу України.

Фінальні поєдинки змагань покаже телеканал XSPORT.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live