Вихованці одеського СДЮШОР «Динамо» завоювали 4 медалі (2 золоті, 2 бронзові) в перші два дні чемпіонату України серед юніорів з плавання, який триває в Харкові (21 листопада. Вадим НАУМЕНКО та Павло МЕНЬШИКОВ на п'єдесталі чемпіонату України).

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Перші медалі одеські спортсмени завоювали на дистанції 200 м комплексом, де і з солідною перевагою чемпіоном став учасник Європейського юнацького олімпійського фестивалю Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА), який показав результат 2.04,96, який 1,3 секунди поступився cвоєму особистому рекорду. Бронзову медаль завоював в цьому виді Павло МЕНЬШИКОВ (тренер – Олег ШВЕЦЬ) – 2.10,87.

Потім ці ж хлопці разом з Олексієм КОНТОРОВИЧЕМ та Кирилом ТКАЧОМ (у обох – тренер Олег ШВЕЦЬ) піднялися на третю сходинку п’єдесталу в естафеті 4х100 м. Причому одесити могли стати і чемпіонами, адже трійка призерів фінішувала в діапазоні 0,72 секунди. Одеські плавці подолали дистанцію в такому порядку: на спині – НАУМЕНКО, брас – ТКАЧ, батерфляй – КОНТОРОВИЧ та кроль – МЕНЬШИКОВ.

Ukrjun 21 11 00

Одеські дівчата у цьому ж виді фінішували п’ятими 4.48,27. У складі команди виступали Тетяна ГЛАДКА, Марина БІСЛІМАКІ, Ганна САЄНКО та Марія ЗГУРСЬКА

ДЕНЬ ДРУГИЙ

В другий день змагань єдину медаль збірній Одеській області завоював Вадим НАУМЕНКО, який переміг на 100-метрівці батерфляєм – 55,84. Павло МЕНЬШИКОВ на цій дистанції став 4-м – 57,09, Денис ЗАХАРЧЕНКО – 5-м (57,29), а Олексій КОНТОРОВИЧ – 6-м (57,71).

Збірна Одеської області у складі цієї четвірки посіла 4-е місце в кролевій естафеті 4х100 м – 3.36,92, відставши на 0,48 секунди від бронзових призерів.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

У заключний день змагань спортсмени боротимуться за нагороди на дистанціях 50 м вільним стилем та брасом, на 200 м батерфляєм та на спині, 400 м на кролем та комбінованій змішаній естафеті 4х100 м.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Онлайн-результати – на сайті usf.org.ua, прямі трансляції – на Інтернет-каналі KSTV. (з 9.30 - ранкові запливи, з 15.45 - фінали).