Вихованці одеської КДЮСШ №17 завоювали 15 медалей на відкритому чемпіонаті Чернігівської області зі стрільби з лука в закритому приміщенні, який відбувся 8-10 листопада.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ

Бронзову медаль серед чоловіків завоював в олімпійському раунді Микола ІВАСЬОВ.

У змаганнях серед кадетів (2002-2004 рр.н.) Святослав ФЕДОРЕНКО став кращим в кваліфікації (вправа М3х2, 60 стріл), а в олімпійському раунді завоював срібну медаль.

Серед дівчат в цій же віковій категорії в олімпійському раунді срібну медаль завоювала Ірина ВАКЕРЯК, а Анастасія ЄРЬОМЕНКО піднялася на третю сходинку п’єдесталу.

Chernigov archery 09

А в змаганнях серед молодших кадетів (2005-2007 рр.н.) п’єдестал, взагалі, став повністю одеським: чемпіоном став Георгій ПОПОВ, 2-м - Владислав КОЧЕНКО, а 3-м - Кирило ПРОЦЕНКО

Дівчата теж були серед кращих в цій віковій категорії: Поліна ТКАЧЕНКО стала першою в кваліфікації та 3-ю в олімпійському раунді, Софія ЦИМБАЛЮК – завоювала «срібло» та «золото» у цих видах змагань відповідно.

Chernigov archery 01

Chernigov archery 06

КОМАНДНІ ЗДОБУТКИ

В командному заліку хлопці посіли дві перші сходинки п’єдесталу: на першому – Одеса-1 (Владислав КОЧЕНКО, Георгій ПОПОВ, Артем ПУШКІН), на 2-му - Одеса-2 (Кирило ПРОЦЕНКО, Ігор ПРОЦЕНКО, Олександр КОЗАКУ)

Серед молодших кадеток переможницями стали Полина ТКАЧЕНКО, Софія ЦИМБАЛЮК та Аліна МОРОЗ.

Підготували медалістів Валерія ТКАЧЕНКО та Олена ВІХРОВА.

Chernigov archery 05

Chernigov archery 10

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live