Збірна Одеської області стала переможницею в командному заліку чемпіонату України з карате, який відбувся в Києві минулого уїк-енду. В активі наших спортсменів 46 медалей (19 золотих, 12 срібних та 15 бронзових медалей).

КОМАНДНА ПЕРЕМОГА

Збірна Одеської області (головний тренер – Олександр ТОНКОШКУР), яку на чемпіонаті України представляли 110 спортсменів, вже в перший день під час змагань серед кадетів, юніорів та молоді, зробила вагому заявку на перемогу в загальному заліку.

Спортсмени нашого регіону завоювали 32 медалі (15 золотих, 7 срібних та 10 бронзових) та стали першими за підсумками змагань у молодіжних вікових категоріях.

Чемпіонами стали Ярослав ФЕДОРОВ (кадети, ката), Єлизавета СТЕПАНОВА (кадети, ката), Кристина ПУГАЧОВА (молодь, ката), Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (молодь, до 50 кг), Наталя ОСАДЧУК (кадети, до 54 кг), Юлія МАЛЕНКОВА (кадети, +54 кг), Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА (молодь, до 55 кг), Поліна МАРЧЕНКО (кадети, до 47 кг), Владислав НОВОТОЧІН (молодь, до 67кг), Давид ЯНОВСЬКИЙ (кадети, до 63 кг), Ерік РАГОЗЕНКО (кадети, до 57 кг), Владислав ШВЕДА (кадети, до 52 кг), Костянтин ВЕЛІКСАР (юніори, до 68 кг), Олександр КОВАЛЬОВ (юніори, +76 кг) та Гліб КАРНАУХ (юніори, до 51 кг).

UkrChamp 01

16 листопада. Київ. У змаганнях серед кадетів в катана дві вищі сходинки посіли спортсмени Одеської області: чемпіон – Ярослав ФЕДОРОВ (зліва), на 2-му місці – Іван МАНДАЖИ. В центрі – тренер Олександр ТОНКОШКУР.

UkrChamp 04

16 листопада. Київ. Бронзова призерка нещодавнього чемпіонату світу серед молоді Юлія ПАЛАШЕВСЬКА підтвердила свій клас, ставши чемпіонкою України.

UkrChamp 00

16 листопада. Київ. У змаганнях в куміте серед кадетів (до 63 кг) на п’єдестал піднялися відразу три спортсмени Одеської області: чемпіон – Давід ЯНОВСЬКИЙ, на 2-му місті – Іван ПОПОВ, на 3-му – Олександр СИДУХІН.

У другий день, коли за нагороди чемпіонату України боролися дорослі, збірна Одеської області завоювала 14 нагород (4 золоті, 5 срібних та 5 бронзових). Переможцями стали Анастасія СТЕПАШКО (+68 кг), Крістіна ВЄНІК (ката), Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА (до 55 кг), а також Дар’я БАРБИЦЬКА, Валерія ЧАБАНОВА, Кристина ПУГАЧОВА у командному ката.

UkrChamp 02

17 листопада. Київ. Чемпіонка України з ката Крістіна ВЄНІК зі своїм тренером, президентом Одеської обласної Федерації карате Олексієм КОХАНЦЕМ.

МУЛЬТИМЕДАЛИСТИ

По 3 золоті медалі завоювали 18 річні Кристина ПУГАЧОВА (тренер – Юлія ЧАБАНОВА, 2 золоті та 1 бронзова) та Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА (тренер – Денис МОРОЗОВ, 2 золоті та 1 срібна), яка стала, по суті, другим номером в Україні в категорії «до 55 кг», де виступає перший номер світового рейтингу Анжеліка ТЕРЛЮГА.

F383212C BCF0 4B09 82B3 75BA0B65A83717 листопада. Київ. На першому місці Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА, яка завоювала три медалі на чемпіонаті України-2019.

UkrChamp 05

16 листопада. Київ. Кристина ПУГАЧОВА стала володаркою трьох медалей чемпіонату України-2019