Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла на турнірі серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга», який проходив в Парижі 25-27 січня. У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» вихованка Дениса МОРОЗОВА перемогла чемпіонку світу-2018 польку Дороту Банащик.

ШЛЯХ ДО ФІНАЛУ

У вирішальному поєдинку Анжеліка ТЕРЛЮГА розгромила польську спортсменку з рахунком 4:0. На шляху до фіналу одеситка перемогла чемпіонку Європи серед молоді-2018 естонку Лі Лірісман(3:0), американку Бренді Робінсон (5:3), японку Шорі Накамуру (6:0), а в півфіналі взяла верх ще над однією представницею країни, сонце якої сходить – Фуміко Ішіаі – 0:0 (за рішенням суддів).

На турнірах Прем’єр-Ліги в Парижі Анжеліка завойовувала «срібло» в 2016-му та «бронзу» в 2018-му. І ось нарешті – золота медаль.

Terliuga Paris 02

27 січня. Париж. «Карате 1 Прем’єр-Ліга». Фінальний поєдинок між Анжелікою ТЕРЛЮГОЮ та чемпіонкою світу Доротою Банащик з Польщи.

КОМЕНТАР ПЕРЕМОЖНИЦІ

Анжеліка ТЕРЛЮГА, переможниця турніру серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга» в Парижі:

- Дякую всім за підтримку! Нарешті, я отримала золоту медаль турніру Прем’єр-Ліги в Парижі. Дякую моєму тренеру Денису Морозову за чудову підготовку в тренувальному таборі. Так важка робота дає найкращий результат.

Це гарний початок цього року, але я не хочу радіти і розслаблятися занадто, тому що наступний турнір вже так скоро (facebook.com)

Terliuga Paris 03

ЮВІЛЕЙНИЙ ТИТУЛ

Перемога в Парижі стала п’ятою для Анжеліки ТЕРЛЮГИ на турнірах Прем’єр-Ліги, раніше вона ставала кращою на турнірах в Кобурзі (2015), Роттердамі (2017), Лейпцигу (2017) та Берлині (2018).

Крім того, вікторія в Парижі стала десятою для одеської спортсменки в особистому куміте на крупних міжнародних турнірах (1 – чемпіонат Європи, 5 – Прем’єр-Ліга, 4 – серія А1).

Всього в колекції Анжеліки ТЕРЛЮГИ 19 медалей крупних міжнародних турнірів, з яких 11 золоті, 2 срібні та 6 бронзових.

НАШІ В ПАРИЖІ

На турнірі в Парижі також змагалися ще три представника Одеської області - Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) – категорія «до 61 кг» та одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) - «+68кг», а також Євген ДИШЛОВЕНКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «до 67 кг»

На жаль, дівчата пройшли тільки двох суперників, а Євген зупинився вже в першому раунді, програвши Дідару Аміралі із Казахстану (0:5) . Аніта СЕРЬОГІНА здолала японку Аямі Морігучі (2:2 – за рішенням суддів), Фаріду Абієву із Азербайджана (5:0), але поступилася Андріяні Васович із Сербії (1:2). Анастасія СТЕПАШКО обіграла Ванеску Нортан з Голландії (2:0), Кліо Феракуті із Італії (3:2), а потім програла японці Рісі Сугімото (1:2).

ЛІЦЕНЗІЇ

Нагадуємо, що каратисти Одеської області продовжують боротьбу за олімпійські ліцензії, а також за ліцензії на ІІ Європейські ігри.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Наступні змагання за участю наших спортсменів відбудуться 15-17 лютого у міста Дубай. Це буде також турнір серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга».

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live