Вихованець відділення стрільби з лука Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Даніл НЕДЕЛЬКО став чемпіоном України серед юніорів. Одесит переміг в дисципліні «блочний лук» на змаганнях, які проходили в Харкові.

МЕДАЛЬНА ТРАДИЦІЯ

Доля чемпіонського титулу визначилася в перестрілці змісцевим спортсменом АндріємКімом після того, як у фінальній серії суперники набрали по 137 очок. У вирішальному пострілі Даніл НЕДЕЛЬКО (тренер – Наталія БУРДЕЙНА) поцілив в «яблучко», суперник – в «дев’ятку».

Цікаво, що в кваліфікації одесит був лише 8-м, набравши 543 очка.

В основній сітці Даніл переміг киянина Антона Сову (140:138), Іллю Таборовця із Рівного (135:132), а в півфіналі – ще одного столичного стрільця Анатолія Войтка (138:135).

Це вже не перша медаль Даніла на всеукраїнських змаганнях, який займається стрільбою з лука третій рік. На літньому чемпіонаті України серед юніорів-2019 він був третім в особистому турнірі, а також завоював «срібло» в міксті з Єлизаветою КАРЕЛІ.

Nedelko 02

НЕЩАСЛИВА «ДЕСЯТКА»

Сама же Єлизавета КАРЕЛІ в чвертьфіналі поступилася лише в перестрілці (в основній серії – 140:140) майбутній переможниці Олександрі Грабік з Києва причому долю дуелі визначили кілька міліметрів, адже обидві спортсменки влучили в «десятку». У підсумку 5-е місце.