Одеський фехтувальник Андрій ЯГОДКА розповів про підготовку до олімпійського відбору, а також підбив підсумки «Всеукраїнських змагань найсильніших», де він посів 4-е місце.

МИКОЛАЇВ

- Кожен спортсмен може іноді програвати, а іноді вигравати, - кратко резюмував турнір в Миколаєві перший номер української шаблі. – Сьогодні, мабуть, був неготовий перемагати. Звісно, після змагань, буду аналізувати чому так вийшло.

- Морально, чи технічно були неготові?

- Напевно, обидва аспекти далися взнаки. Не можу сказати, що я дуже добре був налаштований на ці змагання. Крім того, було чимало технічного браку.

- Взагалі, наскільки важливі були ці змагання в контексті олімпійського відбору?

- Вони не мають абсолютно ніякого значення в цьому відношення. Ці змагання розглядалися як практика, черговий етап підготовки до міжнародних змагань.

- Тоді може добре, що ви програли, адже є від чого відштовхуватися в аналізі?

- Так, є, що аналізувати, але завжди хочеться вигравати – це природно.

Yagodka Nick 01

Yagodka Nick 02

ПІДГОТОВКА ДО ВІДБОРУ

- Скоріш за все, саме ви представлятимете Україну в континентальному відборі (18-19 квітня, Мадрид). Чи є вже план підготовки до нього?

- Так, скоріш за все, саме я візьму участь в європейському відборі, хоча ще не гарантував собі участь в цьому турнірі. І вже після змагань в Миколаєві розпочинаю підготовку до відбору.

- Як вона проходитиме?

- Нічого нового. Все за наукою. Спочатку «фізика», потім – спеціальна робота і, можливо, зарубіжні збори. Буду розмовляти зі старшим тренером про це. Якщо немає такої можливості, буду шукати резерви.

- Наскільки важливий цей зарубіжний збір?

- Цей збір – найважливіший в контексті підготовки до континентального відбору. Там планую удосконалювати ті рухи, ті дії, які я буду використовувати на цьому турнірі. На цьому зборі плануються спаринги з іноземними спортсменами.

- Які терміни проведення?

- В період з 1 по 15 квітня.

Миколаїв. Інтерв’ю з Андрієм ЯГОДКОЮ. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області з Миколаєва

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live