Відділення НОК України в Одеській області спільно зі збірної України з легкої атлетики провели другий за два дні майстер-клас. У п’ятницю учасниками заходу в рамках проєкту #OlympicLab стали спортсмени КДЮСШ міста Чорноморська.

УЧАСНИКИ

Учасниками проєкту НОК України #OlympicLab, який проходить за підтримки «Coca Cola Foundation», а саме напрямку «Розвиток/ добробут – пізнай себе», стали 16 спортсменів міста Чорноморська – учасники чемпіонатів України серед юнаків, серед яких чемпіон України Володимир ПЕРЕСУНЬКО та срібна призерка Ія ШТИПУЛЯК.

Лекторами та, можна сказати, тренерами на цьому заході стали найсильніший бар’єрист країни, чемпіон України Віктор СОЛЯНОВ та тренер збірної України Олена ГОЛУБ – наставник із 27-річним стажем, яка підготувала чимало призерів чемпіонатів Європи серед молодів та фіналістів чемпіонатів світу серед юніорів.

Chernomorsk 23 10 site 08

ПІЗНАЙ СЕБЕ

Безпосередньо перед стартом заходу головні дійові особи представили слухачам вид легкої атлетики, яким вони займаються, а саме бар’єрний біг, акцентуючи уваги на основних технічних моментах.

Chernomorsk 23 10 site 04

Chernomorsk 23 10 site 03

Потім – теоретична частина. А перед нею – приємний відступ, а саме відзначення юних спортсменів – Володимира Пересунька та Ії Штипуляк, яких тренує Микола МАЛЮТІН. Від регіонального відділення НОК України в Одеській області – книжка-фоліант, присвячена історії Олімпійських ігор, випущена НОК України – саме те, що потрібно юним спортсменам, щоб перейнятися олімпійським духом та налаштуватися на олімпійські цілі, а також грошова премія від федерації легкої атлетики Чорноморська (президент – Олександр РАГУЛІН).

Chernomorsk 23 10 site 05

Chernomorsk 23 10 site 06

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міськради Світлана ФУРСОВА, срібна призерка командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР-2020 Ія ШТИПУЛЯК, чемпіон України серед юнаків-2020 Володимир ПЕРЕСУНЬКО пресаташе відділення відділення НОК України в Одеській області НОК України Влад ЄФІМОВ, президент Федерації легкої атлетики міста Чорноморська Олександр РАГУЛІН

Далі за традиційним планом для таких заходів: Віктор Солянов та Олена Голуб розповіли про свої досягнення у легкій атлетиці, акцентуючи увагу слухачів на тому, що і в спорті, і в житті нічого просто не дається – треба постійно працювати над собою. Далі модератор заходу – прессаташе регіонального відділення Влад Єфімов – передав мікрофон юним легкоатлетам, які поділилися своїми цілями в спорті. Так Володимир Пересунько зазначив, що мотивований перемогами на міжнародному рівні, зокрема на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх. Потім, користуючись нагодою юні спортсмени поставили почесним гостям низку питань, які їх цікавили, а саме про те, як добитися прогресу у своїх видах легкої атлетики. Олена Голуб відзначила, що цілі треба ставити поступово крок за кроком, а також працювати в тісному зв’язку із тренером, не боятися ставити питання – і наставника, і досвідченим спортсменам.

Chernomorsk 23 10 site 07

Chernomorsk 23 10 site 20

МАЙСТЕР-КЛАС

Далі – майстер-клас від Віктора Солянова та Олени Голуб. Спочатку трохи теорії, а потім – практика, а саме біг через низьких бар’єрах з виконанням задач, поставлених тренерами. Завершився захід цікавою естафетою, в якій дівчата та хлопці змагалися один з одним на дистанції з бар’єрами. Спочатку представниці прекрасної половини легкої атлетики лідирували, потім «сильна половина» їх наздогнала. У підсумку була зафіксована нічия.

Chernomorsk 23 10 site 12

Chernomorsk 23 10 site 14

Chernomorsk 23 10 site 13

Chernomorsk 23 10 site 15

НАГОРОДЖЕННЯ

По завершенню слова подяки для почесних гостей, а також подарунки від відділення НОК України в Одеській області, та, звісно, олімпійські сувеніри для юних легкоатлетів.

Chernomorsk 23 10 site 16

Chernomorsk 23 10 site 17

Chernomorsk 23 10 site 19

Чемпіон України серед юнаків-2020 Володимир ПЕРЕСУНЬКО, срібна призерка командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР-2020 Ія ШТИПУЛЯК зі своїм тренером Миколою МАЛЮТІНИМ

«ОЛІМПІЙСЬКІ» ВРАЖЕННЯ

Олена ГОЛУБ, тренер збірної України з легкої атлетики:

- Такі заходи дуже необхідні для молодих спортсменів, щоб вони могли поспілкуватися зі спортсменами, які вже чогось досягли, отримали знання та вміння. На мій погляд, захід пройшов чудово. Є дуже толкові спортсмени, які вже мають певний рівень підготовки. А головне – побачила палаючи очі, побачила бажання досягнути високих цілей. Вони не боялися ставити питання – і мені, і спортсмену. Вважаю, що захід пройшов з великою користю для юних спортсменів.

Chernomorsk 23 10 33 site

Володимир ЗЕЛЕНЮК, спортсмен КДЮСШ міста Чорноморська:

- Дуже сподобався виступ наших почесних гостей – він, в прямому сенсі, надихнув. Я набрався оптимізму, тепер буле «веселіше» тренуватися. Зараз, коли вже завершилися основні змагання, приділятиму увагу саме техніці бар’єрного бігу, що, сподіваюся, стане запорукою успіху на подальших змаганнях. Націлююся поступово виграти чемпіонат України, а потім чемпіонат Європи. Сподіваюся якнайшвидше виконати ці пункти.

Chernomorsk 23 10 site 10

Відділення НОК України в Одеській області висловлює подяку керівництву стадіону "Школьний" міста Чорноморську за допомогу в організації заходу

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Чорноморськ - Одеса

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live