В Одесі відбулося за підтримки обласного відділення НОК України свято спорту. Його організаторами виступили комунальна організація «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у співдружності та співпраці з Одеським вищим навчальним комунальним закладом «Одеське педагогічне училище».

Усі команди серйозно підійшли до щорічного конкурсу. Тож на майданчику одна за одною змагалися 20 груп, загалом - 500 дівчат. Вони виборювали перехідний Кубок Кузнєцових та кубки організації «Спорт для всіх» - «Міс спортивна аеробіка» і «Міс танцювальна аеробіка».

Усі колективи показали високий рівень підготовки, синхронність, гарно підібрані музичні композиції та костюми.

У результаті перехідний Кубок та титул «Міс Танцювальна аеробіка» виборола група Ш-11, титул «Міс Спортивна аеробіка»дістався красуням групи Д-31.

Всі інші колективи номіновані титулами: Міс «Спорт», «Здоров'я», «Екзотика», «Винахідливість», «Оригінальність», «Грація», «Досконалість», «Елегантність», «Чарівність», «Екстравагантність», «Фантазія», «Талант», «Ритмічність», «Усмішка», «Естетичність», «Дружба», «Пластичність», «Шарм» «Енергійність» та «Глядацькі симпатії».

Це було дійсно свято спорту, енергії та краси, проведене в рамках акції «Здорова молодь - здорова нація» та Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Грамоти та спортивний інвентар від Організації «Спорт для всіх» вручила директор Алла Куликовська.

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live