21 спортсмен у складі збірної Одеської області візьме участь у чемпіонаті України з вільної боротьби, який відбудеться у Харкові 20-21 січня.


ОДЕСЬКИЙ ДЕСАНТ В ХАРКОВІ

У складі збірної - кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК), який, нагадаємо, в минулому році став бронзовим призером двох великих стартів – чемпіонату Європи і індивідуального Кубку світу, виступаючи в неолімпійській категорії («до 79 кг»). На чемпіонаті України він також боротиметься в категорії «до 79 кг» (раніше він виступав в категорії «до 74 кг»).

В олімпійських категоріях за медалі боротимуться: Георгій КАЗАНЖИ, Сергій ТЕРЗІ (до 57 кг), Вадим Лахман, Віктор ТАШОГЛО (до 65 кг), Олександр Вишняк, Алі ЗАКАРІЄВ, Семен РАДУЛОВ (до 74 кг), Хасан ЗАКАРІЄВ (до 86 кг), Дмитро ХОРОШУН, Магамед ЗАКАРІЄВ, Іван МАЛІН (до 97 кг) і Муслім БЄХОЄВ (до 125 кг).

В неолімпійських категоріях на килим вийдуть: Олексій БЕГМАТОВ, Володимир БУРУКОВ (до 61 кг), Сергій ГОРДІЄНКО, Шаміль ЗАКАРІЄВ (до 70 кг), Сергій МАЛЕНКОВ, Іван ТЕРЗІ (до 70 кг), Руслан АХМЕТХАНОВ, Петро ЛІТВЕНЮК (до 79 кг).

За результатами змагань формуватиметься збірна України для участі в чемпіонаті Європи (19-25 квітня, Варшава).

Європейський відбір на Олімпійські ігри запланований на 18-21 березня в Будапешті.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Всі поєдинки чемпіонату України будуть показані в прямому ефірі на Інтернет-каналі KSTV

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live