Спортсменка СДЮСШОР «Крижинка» Марія РОГАЧОВА стала переможницею юнацького турніру, який відбувся в Берліні.

ПЕРЕМОЖНИЙ ВИСТУП

За підсумками змагань, під час якої учасниці виконували лише довільну програму, 8-річна вихованка Аліни ФІЛІППЕНКО набрала 34,87 бали. Це на 5,66 бали більше, ніж на 5-му етапі всеукраїнських змагань, які проходили в Харкові і не були завершені через вторгнення Росії в Україну. На турнірі одеська фігуристка виконала нову програму під композицію ірландської співачки Енії «Only Time». Всього в цій віковій категорії («до 8-ми років») змагалися 18 спортсменок.

Відзначимо, що Марія з мамою, а також ії тренерка знаходяться в Німеччині в евакуації - через вторгнення Росії в Україну. Вони проживають в місті Пірна, що неподалік від Дрездену.

Rogachova 002

КОМЕНТАР ТРЕНЕРА

Аліна ФІЛІППЕНКО, тренер СДЮШОР «Крижинка»:

- Виступом задоволені. В дуже складних умовах, перед усім в психологічному плані, переробили програму за два дні перед змаганнями, тому що в Німеччині зовсім інші вимоги. І впоралися гідно.

Ми додали в програму більше стрибкових елементів, у цьому віці вже дозволено каскад із трьох подвійних стрибків, який ми до цього ніколи не тренували. І ми ризикнули, бо хотіли набрати максимальну кількість балів у технічній оцінці. Ризик виправдався. Маша молодець!

- Як приймали в Берліні єдину українську учасницю змагань?

- Дуже тепло. По-перше, організатори пішли нам на зустріч, допустивши до старту, незважаючи на те, що терміни реєстрації давно минули, причому без стартового внеску. Крім того, Маша отримала спеціальний приз від організаторів.

Зустрічали чудово, аплодували, підтримували. Від щирого серця вдячні українцям та одеситам, хто зараз перебуває в Берліні і прийшов підтримати нас. На трибунах були українські прапори – це надихало на гарний виступ.

Було дуже зворушливо, і ми не раз плакали від того, що люди нам дуже співпереживають

Всі діти були дружелюбні і незважаючи на те, що ми не володіємо німецькою, вони дуже швидко порозумілися, і у Маші з'явилися німецькі друзі-фігуристи.

Переможний виступ Марії РОГАЧОВОЇ на турнірі в Берліні

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live