Рівно 10 років тому в Пекіні 08.08.2008 в 08:08 вечора стартувала XXIX Олімпіада, яка стала найуспішнішою для одеських спортсменів за період незалежності: дві золоті та одна бронзова медалі.

14 серпня відкрила рахунок одеським перемогам на Олімпіаді в Китаї шаблістка Олена ХОМРОВА (на фото: перша праворуч), яка стала олімпійською чемпіонкою в командному турніру – разом з Ольгою Харлан з Миколаєва, Ольгою Жовнір та Галиною Пундік, які представляють з Нетишина Хмельницької області.

beijing 2008 01 2

23 серпня южненський каноїст Юрій ЧЕБАН відкрив рахунок своїм олімпійським нагородам, завоювавши «бронзу» на дистанції 500 м. Нагадаємо, що на двох наступних Іграх він став олімпійським чемпіоном.

Beijing Cheban

І в заключний день Олімпіади  - 24 серпня – боксер з Білгород-Дністровського Василь ЛОМАЧЕНКО став олімпійським чемпіоном у ваговій категорії «до 57 кг». На наступній Оімпіаді він стане переможцем у ваговій категорії«до 60 кг».