На 79-році пішов з життя відомий тренер Віктор ДИКИЙ – один наставників, який підготував дворазову олімпійську чемпіонку зі спортивної гімнастики Тетяну ГУЦУ. Про це повідомила сама спортсменка на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Віктор ДИКИЙ тренував Тетяну ГУЦУ в одеській СДЮСШОР разом зі своєю дружиною Тамілою ЄВДОКИМОВОЮ. У кожного з них була своя ділянка роботи. ЄВДОКИМОВА багато займалася з Тетяною хореографією, готувала з нею програми вільних вправ і комбінацій на колоді, а ДИКИЙ - наголошував на акробатику, техніку опорного стрибка, на складні зв'язки в вправах на брусах і колоді.

TamilaViktor

2010-і роки. Віктор ДИКИЙ та Таміла ЄВДОКИМОВА. Фото соцмережі Facebook

 

«Я сумуватиму за вами, я сумуватиму за нашими розмовами, сумуватиму за вашим голосом,  сумуватиму за вашими телефонними дзвінками, сумуватиму за словами, коли ви говорили, що любите мене, я сумуватиму за тим, що ви були моїм ангелом-хранителем.

Дякую за те, що ви повірили в мене, коли у мене виникали сумніви, дякую за те, що мене штовхнули далі, коли мені треба було штовхнути. Без вас я б не мала би цієї прекрасної мрії, з якою я йду в житті, не мала б такої любові та пристрасті до спортивної гімнастики», - написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook Тетяна ГУЦУ.

Barcelona podium 3

Віктор Сергійович ДИКИЙ. Досьє (сайт esu.com.ua)

Народився 3 вересня 1939 року в Одесі

Заслужений тренер України (1991).

Заслужений тренер СРСР (1992).

Закінчив Південноукраїнський педуніверситет (1963, раніше Одеський педінститут).

Працював тренером СДЮШОР зі спортивної  гімнастики (Одеса, 1976–92).

З кінця 1990-х років мешкав в США.

Пішов з життя 10 серпня 2018 року.

Похорони відбудуться 14 серпня в Оклахома-Сіті.

Колектив відділення НОК України в Одеській області висловлює співчуття рідним та близьким знаменитого тренера.

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live