Борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ 18 січня візьме участь у рейтинговому турнірі в Римі, який є відбірковим на олімпійський ліцензійний відбір. Незадовго до старту ми поспілкувалися з кандидатом на участь в Олімпіаді.

- По-перше, Василю, як оціните минулий рік?

- Рік непоганий, але хотілось би краще. На кожному із головних стартів року – чемпіонаті Європи, Європейських іграх, чемпіонаті світу – трохи не вистачало, щоб добитися більшого. Ось вже начебто фінал турніру, чи олімпійська ліцензія, як на чемпіонаті світу, але останній крок зробити не вдавалося. Мабуть, в чомусь не допрацьовуваю, щоб досягати більш високих результатів.

Сам рік завершився на мажорній ноті – виграшом Кубка України. Цей турнір був одним з етапів відбору на ліцензійний турнір, який відбудеться в Будапешті.

- Зі своїм тренером Андрієм Панаітовим аналізували, чого не вистачає, щоб піднятися на п’єдестал великих міжнародних змагань?

- Не вистачає кінцівці. Неправильно тактично будую. Над цим і працювали.

- Більш детально про чемпіонат світу, де ви зупинилися в одній сутичці від завоювання олімпійської ліцензії – програли 0:4

- В цій сутичці я зустрічався зі своїм давнім другом-суперником Зелімханом Гаджієвим, який представляє Францію. Дві наші перші очні поєдинки я виграв, а ось останні – на минулорічних чемпіонатах Європи та світу – програв. Перша поразка коштувала мені медалі, друга – ліцензії. Сутичка в Нурсултані була рівною, але суперник побудував ії дещо по-іншому, ніж зазвичай. Втім, все вирішилося в кінцівці. Я зробив атаку, але попався на контратаці. Можливо, треба було зачекати, щоб йому дали «пасив». Але що зараз говорити (розчаровано).

Mihaylov Odes

4 cічня. Одеса. СК "Мангуст". Василь МИХАЙЛОВ (зліва) під час тренування з тренером Віталієм ПЕТКОВИМ.

- Тепер шлях до Токіо-2020 лежить через ліцензійний турнір?

- Так. Бажано якомога краще виступити на рейтинговому турнірі Римі, щоб відібратися на ліцензійний турнір в Будапешті, а там бути у фіналі. І ліцензія – в кишені. Початок року провів в Одесі, де проводив тренування в СК «Мангуст» під керівництвом Віталій Петкова, перед змаганнями в Італії заїхали на короткочасний збір в Кончу-Заспу.

- Чи вдалося зберегти свою готовність з часу Кубку України?

- Сподіваюсь, що так, але килим все покаже. На новорічні свята намагався не дозволяти собі зайвого в плані харчування і майже без перерви приступив до підготовки до турніру в Римі. Сподіваюсь, що в Римі випереджу свого конкурента по збірній України Дениса Павлова, а далі вже сконцентруємося на підготовці до ліцензійного турніру – займатимемося фізичною підготовкою, а на заключному етапі – працюватимемо над технікою. Але спочатку треба успішно виступити в Італії.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live