Спортсмени Одеської області завоювали 7 медалей, 3 з яких золоті, на чемпіонаті України з вільної боротьби, який відбувся в Києві.

ПІДСУМОК

Борці Одеської області завоювали 3 золоті, по 2 срібні і 2 бронзові нагороди.

Чемпіонами стали: в категорії «до 70 кг» Семен РАДУЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Віталій ПЄТКОВ), до «79 кг» - Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Магамед МАГДІЄВ, Віталій ПЄТКОВ), до «97 кг» - Магамед ЗАКАРІЄВ (тренери – Анзор МАЛЬЦАГОВ, Костянтин СТАНКОВ).

Срібні медалі завоювали: в категорії «до 61 кг» - Володимир БУРУКОВ (тренери – Іван ПЄТКОВ, Георгій ЯБАНЖИ) і Хасан ЗАКАРІЄВ  (тренери – Анзор МАЛЬЦАГОВ, Костянтин СТАНКОВ) в категорії «до 86 кг».

Бронзовими призерами стали: в категорії «до 57 кг» Георгій КАЗАНЖИ (тренер – Іван ПЄТКОВ, Георгій ЯБАНЖИ), в категорії «до 70 кг» – Микита ЗУБАЛЬ (тренери – Василій ПЄТКОВ, Володимир ВЕРЕМІЙЧУК)

ШЛЯХ НА ДО ЧЕМПІОНСТВА

У фіналі змагань в олімпійській категорії Семен РАДУЛОВ достроково переміг киянина Тимура Гудиму. Шість разів успіх одеситу приніс захват ноги суперника, і в підсумку за 1.06 до завершення сутички рахунок став 10:0 (по 5:0 в кожному з періодів).

Семен розпочав чемпіонат двома достроковими перемогами над Гарибом Мехтієвим з Хмельницької області і Микитою Моргуном з Полтавщини, а в півфіналі здолав Вадима Куриленка з Київської області – 12:6.

Odess wrestling UkrChamp 04

Учасник Олімпійських ігор-2020 Василь МИХАЙЛОВ впорався зі своїм суперником у фіналі (Рустамом Расуєвим з Хмельницької області) ще швидше, ніж Семен РАДУЛОВ. Василь зробив п’ять результативних прийомів і за 20 секунд до закінчення першого періоду справу було зроблено.

Василь на шляху до фіналу здолав всіх своїх суперників достроково: Василя Копотя із Запоріжжя, Вадима Караваєва з Донеччини і Олександра Мамроша з Дніпропетровської області.

Odess wrestling UkrChamp 02

Більш конкурентним, ніж інші одеські фінали, вийшов вирішальний поєдинок за участю бронзового призера чемпіонату світу-2021 Магамеда ЗАКАРІЄВА, з принциповим суперником в особі Муразі Мчедлідзе з Дніпропетровщини. Після нічийного першого періоду другу трихвилинку одесит розпочав більш активно, спочатку збивши суперника на килим, а відразу ж зробивши накат (5:1). Далі  Магамед повністю контролював поєдинок: опонент раз по раз робив захват ноги, але одесит був готовий до цього, а одного разу провів ще успішну контратаку. 8:3 – яскравий початок року і ще одне підтвердження амбіцій щодо Олімпійських ігор-2024.

В стартовому поєдинку Магамед здолав свого земляка Івана МАЛІНА (6:0), а в сутичці за вихід у фінал – Івана Примаченка з Полтавщини (3:0).

Odess wrestling UkrChamp 03

СРІБЛО

В такому ж видовищному стилі провів сутичку ще в одній олімпійській категорії Хасан ЗАКАРІЄВ. Хасан вів в рахунку 4:1 в поєдинку з Мухамедом Алієвим, але потім пропустив три атаки суперника. 4:7. В кінцівці одеський борець мінімально програвав (7:8), мав шанс виграти, але суперник надійно діяв у захисті.

Упродовж турніру Хасан взяв верх над Владиславом Прусом з Києва (4:1), Мухамадом Луфтієвим з Донецької області (5:0) і Андрієм Гикою з Хмельниччини (14:7).

Odess wrestling UkrChamp 05

Володимир БУРУКОВ на фінальний поєдинок проти Тараса Марковича з Києва через травму, на жаль, не вийшов. На своєму турнірному шляху Володимир здолав Дмитра Михнюка з Донеччини (4:3), Сергія Єжова з Київської області (10:0), свого земляка Василя Курдова (4:0) і Микиту Абрамова з Києва (6:2).

Odess wrestling UkrChamp 01

БРОНЗА

В категорії «до 57 кг» Георгій КАЗАНЖИ із Тарутиного завоював бронзову медаль після перемоги над ще одним представником Одеської області Іваном ТЕРЗІ (6:1), а южненець Микита ЗУБАЛЬ в бронзовій сутичці в категорії «до 70 кг» впевнено здолав Віталія Мамеку з Києву (7:2).

Пресслужба відділення НОК України в Одеської області

Фото facebook.com/ukrwrestling

 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live